Jump to content

Prodajem Battlenet account


samur

Recommended Posts

Pozdrav svima, prodajem kao sto naslov kaze battle net account. Prvi sam vlasnik, sve podatke imam odmah da se razumemo. Sto se tice WoW-a, ovako:

Paladin, retribution, Myocard. JC/mining 450, imam od svake boje po jedan epic. 9k golda trenutno. Pve retri gear je solidan, 2x t8, 1xt7, epici iz naxxa25 i totca25/10, radim oko 5-6k dpsa zavisno od setupa samog raida. Weapon je relentless tier 1. PvP ret gear, 2x furious, 1xdeadly, 1x relentless, sa pve headom igram. Sledece nedelje uzimam jos jedan rele item. Achiv poena nista posebno, 2k-3k, imam bronze drake i zavrsio sam kvest za dobijanje paladinskog ground mounta. Imam jos dosta matsa u banci, za jos 1k-2k golda a mozda i vise.

100 AV markova, 70-tak AB, 80tak WSG, 15 IoC, 35 EOTS, 15 WG markova.

Prot gear je takodje solidan, moze lagano da ide u naxx 25, 2xt8 za prot, 32500 hp UB.

Sto se tice battlenet accounta, na njemu je i Warcraft 3 i Warcraft 3 The Frozen Throne, naravno originali. Cena celog ovog paketa ce biti 130 fixno. Samo gold vredi oko 30 eu. Pozdrav, ako imate dodatnih pitanja posaljite pp.

Edit, zaboravih da dodam da je pala human na serveru darksorrow. Uz ceo ovaj paket dobijate i battlechest sa sve nekim fensi knjizicama.

Edited by samur
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...