Jump to content

Zasto Rambo Petkovic nikad nije igrao u repki?


dvnityCker

Recommended Posts

zato sto je nestashko.Koliko znam zakachio se sa garniturom pokojnog Bulatovica i tom mafijom.I to je to.Ako bude bilo srece,voleo bih da ga vidim na klupi makar u Africi umesto retardiranog Petrovica.

jedini pravi odg ovde...cini mi se da sam i ja tako nesto cuo....+10000000 za drugi deo posta...

+covek je jedini na svetu koje dao 8+ golova iz kornera! [:D] [:D] [:D]

Edited by George Jung

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

na stranu rambo petkovic i ta nepravda - ali mene je sa tim nesretnim Petrovicem a sada i sa Lekom Antic jako razocarao..ni jednom ni drugom nije mesto u onako finoj reprezentaciji..sto je samo znak da ni antic nije mogao da se oslobodi raznih menadzera i `saveta` Tomislava Karadzica koji kontrolise bukvalno sve i gura koga zeli..

a rambov mozak i ideju bi svakako trebalo ispostovati..bar za klupu u JA

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

drugari vi znate ono sto vam novine pisu, i sto procitate na wikipediJI, moj ga cale zna i to je prica kako jeste. malo sam grublje NE GLUPLJE napisao.

ali npr ja i dalje ne razumem STA je to sto si napisao:)

napisao si da je mator i napisao si da igra sa dungama i tafarelima i da daje b92 golove i da je bilo previse petkovica u reprezentaciji. meni to nista nije jasno, tj ne vidim sta treba da izvucem iz toga.

mator - dobro, godine cine svoje. ali ne zoves ga na desetogodisnji ugovor, ako covek igra dobro, kakve ima veze kolko godina ima.

igra sa dungama i tafarelima - ne razumem, sta treba da izvucem iz ovoga, jel to nesto lose?

daje b92 golove - ovo mi takodje nije jasno, pretpostavljam da je i to nesto lose.

bilo je previse petkovica u reprezentaciji - ovo isto ne razumem, sta to znaci, sta znaci termin 'petkovic'.

zapravo, nije mi jasno sta si hteo da kazes (bez hejta s moje strane). naveo si prilicno pozitivne stvari za lika (igra sa gotivnim likovima, daje gotivne golove) i zakljucio daleko mu lepa kuca. i ona kao 'moj tata ga zna'. pa reci nesto onda jebiga, a ne dodjes i kazes 'jeste on kul, ali nije kul'. onda ljudi kazu wtf, pa ti ispravis na 'jeste on kul, ali nije kul, moj tata ga zna' i napravis jos veci wtf. i onda mi glupi sto verujemo medijima, a ti nam nisi NISTA rekao.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...