Jump to content

Problem sa startovanjem MPService.exe prilikom restarta


Mare

Recommended Posts

Kad god restartujem racunar nece automatski da mi startuje MPService.exe fajl bez kog stampac nece da radi, medjutim kad god udjem u servise, i pokrenem ga sam, stampac radi, medjutim to je komp na poslu od moje keve, i njoj je previse komplikovano da ceprka po servisima (jedva je naucila da posalje mail) pa hocu da napravim da radi kako valja... Neko resenje da se automatski startuje? Posto je vec podesen na automatski i stavljen je da se restartuje kad failuje itd. Operativni sistem je win XP.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Kad ga pokrenem sam iz servisa radi najnormalnije, ali evo iz event viewera error:

The description for Event ID ( 262 ) in Source ( MPService ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: The event log file is corrupt..

Fora je sto nema drajvera za xp, vec samo drajvera za win 2000/nt. Sa onim patchom za xp sistem od canona to radi normalno, kad se pokrene taj mpservice...

Edit: sacu probati i to voodoo, thx

Napravi prečicu u startupu ka \windows\system32\cmd.exe, ubaci parametar /C net start "Ime servisa onako kako piše u services.msc listi"

npr

"C:\Windows\System32\cmd.exe" /C net start "Background Intelligent Transfer Service"

prikaze mi service started successfully ali u servisima u administrative tools nije pokrenut... ali kad ga pokrenem iz administrative tools sljaka sve ok..

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...