Jump to content

Najgori turnir...


Recommended Posts

Sto se tiche Dreamhack kvalifikacionog turnira, ja samo mogu da izjavim da bi mene bilo sramota da sam organizator istog.

Da pocnemo iz pocetka.

- Organizator nije bio prisutan na mestu dogadjaja.

- Mashine su OCHAJ ZHIVI. Ni jedna mashina nije imala zvuk kako treba. Znaci secka zvuk i josh se skroz izgubi svake 4,5 sekunde na po jednu sekundu. O grafici necu ni da pricam. Osvezavanje monitora, zabadanje Quake Live-a na po 3,4,5 sekundi u tok partije itd.

- Sistem takmicenja je bio objavljen ranije, prijave su bile najavljene sto godina ranije. Da bi se na kraju svelo na to da se igraci dogovaraju izmedju sebe sta i kako na pracetu papira.

- Igraona puna somove koji se dernjaju na sve strane.

- Jedina "pozitivna" strana svega je sto su svi imali iste jadne i usrane uslove za takmicenje.

Krajnji poredak za one koje to zanima.

1. ZeroQL

2. Remedy_

3. PartyB

4. Chupavi

Demoa nema, nema skrinova, nichega, zavrsili smo turnir i pobegli odande sto pre.

Sve chestitke Zeru na prvom mestu uz zelje za sto bolju igru na samom Dreamhacku i nadam se da ce nauchiti onaj tourney9 do tada (:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Malo stariji ali da, to je sima fjuz :)

Znachi stvarno sam mnogo vishe ochekivao od turnira na kome je nagrada put u shvedsku na neshto mnogo jache. Ako se uhvatish neke organizacije onda izguraj to do kraja i shto kvalitetnije mozhesh. Sva sreca svi se manje vishe znamo pa smo lako doshli do nekog dogovora shta i kako, a za mashine nemam rechi kolike su krshine.. Zvuk je u kvejku do jaja bitan, chak je i finale bilo smeshno gledati u ovim uslovima.

Na demoima se ne vidi ni pola igre koju ovi igrachi mogu da pruzhe, bolje da smo igrali od kuce i zapravo imali dobar turnir.

Sa druge strane, bilo mi je drago da vidim neke ljude koje nisam video duzhe vreme.. fali nitro na slici gore poshto je on slikao. I sva ta nostalgija quake turnira i zezanja, gledanja velikog finala, prozivanja, navijanja.. *shmrc*

Sumnjam da cu igrati kvejk kao nekada, ali se nadam da ce se opet stvoriti neka domaca scena za qlive i da ce biti josh ovakvih turnira u skoroj buducnosti. Sada imamo uslove da zapravo ostvarimo kontakt sa quakerima van Srbije, a verujem da ovde ima kvalitetnih igracha koji ce uz malo vezhbe isplivati na svetsku scenu.

Link to comment
Share on other sites

Malo stariji ali da, to je sima fjuz :)

Znachi stvarno sam mnogo vishe ochekivao od turnira na kome je nagrada put u shvedsku na neshto mnogo jache. Ako se uhvatish neke organizacije onda izguraj to do kraja i shto kvalitetnije mozhesh. Sva sreca svi se manje vishe znamo pa smo lako doshli do nekog dogovora shta i kako, a za mashine nemam rechi kolike su krshine.. Zvuk je u kvejku do jaja bitan, chak je i finale bilo smeshno gledati u ovim uslovima.

Na demoima se ne vidi ni pola igre koju ovi igrachi mogu da pruzhe, bolje da smo igrali od kuce i zapravo imali dobar turnir.

Sa druge strane, bilo mi je drago da vidim neke ljude koje nisam video duzhe vreme.. fali nitro na slici gore poshto je on slikao. I sva ta nostalgija quake turnira i zezanja, gledanja velikog finala, prozivanja, navijanja.. *shmrc*

Sumnjam da cu igrati kvejk kao nekada, ali se nadam da ce se opet stvoriti neka domaca scena za qlive i da ce biti josh ovakvih turnira u skoroj buducnosti. Sada imamo uslove da zapravo ostvarimo kontakt sa quakerima van Srbije, a verujem da ovde ima kvalitetnih igracha koji ce uz malo vezhbe isplivati na svetsku scenu.

tako je Simo razaracu, udario si mi na emocije, ali prezivecu, i nadam se docekati ovo o cemu si pricao...da odemo zajedno, zagrljeni u VECNOST.

sve cestitke, mom sinu na pobedi, znao sam ja to, negde u kostima, ali ako cemo iskreno, i sveobuhvatno, i u nekoj perspektivi gledano, ZEROQL je nesto najbolje sto je iznedrila nasa quake scena. kad budes putovao u zemlju ledenih picki, prosucu, ne lavor, prosucu citav bojler sa sve kadom, tebi za srecu i dobre kompove, i da ne zaboravim najvaznije, nemoj da nas obrukas, mislim na cuveni SRPSKI kurolomac, zabodi ga nekoj svedjanki makar i u pedu, a na ledjima joj ispricaj , onako molerski, potkozno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...