Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to mi je jedina neostvarena zelja mu wow-u :( da nekog tolko ponizim u bg/areni da dodje na moj servere da me whisp

Ma nisu napravili char i wisper ;) To je bilo instant cim je rogue pao, mag je leave za 2 sec.

Izlazim ja kad vidim mag pored mene i padne wisp od njega SKILLS ! I posle ovaj rogue me wisp D:

Umro sam >.<

jel usralo nekog neki Wrathful od novog voa bossa? ja failovao sa 2 grupe nisam ga jos ni ubio :S

Meni nije palo :( Izgleda da nece da me sere ko u S7 :(

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Uhm, gdje sam ja to kukao kako je igrica mnogo lagana, kako je vanila bila zilion puta bolja, gdje sam plakao sto vidjam casaul ljude sa 5k gs, ili slicno?

Da mi je u glavi da prestanem igrati uskoro - jeste... ali ovo definitivno nisu razlozi.

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

ajooooj

pre mesec dana odlucim da obrisem wow jer ne zelim da gubim vreme na igru i zato sto zelim da krenem da rlujem

i tako sve bi super, vratim se za BG, posle 5 dana sedim u kgbu i vidim neki lik pored mene igra prokletinju

ja gledam, gledam, napalim se i produzim acc

i tako sam 20 i kusur dana nolajfovao ko niko, ponovo se napalio sav srecan igram wow to bre!!

dodjem sad kuci napaljen da sednem da igram KAD NEMA WOWA OBRISAO MAJMUN!

sam bih sebe tukao do smrti :((

Link to comment
Share on other sites

i ovaj lik je iz Srbije: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Stormscale&cn=Rhastalol

ima ih jos dosta sa titulama, stonebull (mercilles gladiator) je sa nasih prostora ali mu charr nije vise aktivan pa ne moze link. Zanima me i onaj lik Matori, znam da je jedno vreme u tbc-u vazio za jednog od najboljih warriora na cyclon bg grupi a po imenu bi rekao da je isto nash lik.

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam malo arenu, Ret i Druid, ide lepo, mada smara mnogo sto igras sa hilerom pa su duge partije.

Switch odradim danas sa Shadow Priest-om i doso do 1650 ratinga 20 win - 13 loss / Full Games 47 win - 26 loss. MMR 1970, kapiram da cu lako doci do 1800.

Poenta mog posta, nikad nisam znao da je combo Shadow Pries / Ret skroz zabavan, mada je lose kad mi nalete priest i rogue setup =) Inace nisam fun 2v2 arene uopste, ali sad mi je vrlo zanimljivo.

PvP i PvE item odnos u areni se jako primecuje, tako da moja preporuka svima je get more resi gear, ne znam kolko je pametno kod paladina da imam 1k :P trenutno sam sa PvE Cryptmaker oruzijem i 5/5 relenrless, offitems 6x Wrathful, ukupno 924 Resilience. Krivo mi je sto nema novih S8 Trinketa :< pa nemam nekii trinket nov da uzmem drzim battlemaster's i DV.

Ajde da cujem druge utiske ko je igrao arenu.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://celebrityodor.com/2009/12/08/8-hot-female-celebrities-who-play-world-of-warcraft/#more-5480

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...