Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stevo cenim tvoj rad i doprinos Srpskoj wow zajednici ali moram malo da ti kritikujem filmovove :) Ovaj prve gde zergujes u po korvovima orgrimara. Cifre su lepe to stoji ali to je tipican outgear. Provo sto sam primetio je da ti je non stop upaljena crusader aura. Drugo , uzo si freedom na cheap, i iste sekunde dobio 5sec kidney. Freedom vs rogue uvek i samo uvek na kidney. Ima jos par sitnica kao npr judgment of wisdom koji po mojim iskustvima nema potrebe da se koristi. Ako dobro izvedes rotaciju non stop si na 60%-80% mane. A pogotovo protiv melee clasa koje nemogu da uteknu (warr ili dk) uvek judgment of light. Inace da si ih prebio u rodnome gradu to stoji :)

Sto se tice ovog drugog filmica rogue/retri arena tu dajem sebi za pravo da se nazovem expertom ;p Igrao sam 500+ partija i bio na 2430 (te sezone se u mojom bgrupi uzimao Gladiator sa 2470 u 2vs2 :[ ) Mnogo cesto koristis wings pre bubbla. Na video si sve pobedio jer je to selektirano ali moje licno misljenje da nesme wingse pre bubbla osim u nekim specijalnim situacijama kada si 100% siguran da meta pada a da ti i partner tvoj necete primiti mnogo dmg. Uostalom rogue moze da ti baca tricks of trade za bonus dmg a to se nestakuje sa wingsima. Drugo, kolko sam primetio rucno radis repetence/stun. Focus macro ftw. Mnogo pomaze veruj mi, znas i sam o cemu se radi, mnogo manji je gubitak dmga jer nemoras da switchujes target. Isto tako sam primetio da nukujete pogresne mete. Protiv warr/druid mi smo isli full nuke warra , druida drzis na focus i budes mu u range. Warrior ce ako nije retard da bezi u prot stance i obuce 1h i shield i kad zagusti shield wall. Tebi je tu zadatak da drzis prst na obaracu (a obarac je focuse-repetence macro) i radis max dps dok se druid ne napravi pametan i krene cyclom. Za taj 1,5 cast mora da dobije repetence i tu vam je partija dobijena. Posle toga dobija hammer, ako trinketuje isti ---> blind. To je 10+ sekundi u crowd cotrolu , warr mora da padne. Zerg druida radi na manjim raitinzima, cim dostignete malo veci mmr videces kako skillovan druida lagano outhealuje vas dmg a warrior pokosi tvog roga za 5-6 sec. Mogao bi sad za svaki kombo da kenjam al kontam da ce se smoriti masa ;p

Inace sto se tice flame na fm forumu. Realno ljudi nevole retri paladine jer su idalje faceroll i da bi ti ljudi postovali filmic morao bi nesto super imba da uradis (moj najveci poduhvat gde sam se divo samom sebi je kada smo ja i moj novi combat rogue partner dobili feral/priest combo sa 2300 raitinga jer sam ja uspeo da repetencujem feral druida koji je izlazio iz macke i kastovao INSTANT cyclon i nije uspeo jer je iste nano- sekunde dobio repetence :D) Same cifre koje iskacu jesu lepe za oci ali za skill pvp movie treba nesto vise.

Nikakav flame samo prijateljski saveti :) Nek kaze Capma nesto na ovu temu, mi paladini treba da se drzimo zajedno protiv h8erske mase ovih ostalih lesser classa ;p

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Drugo, kolko sam primetio rucno radis repetence/stun. Focus macro ftw.

Imam macro, pogledaj mi button za stun / rep. Stoji lepo ALT + 3 ili 4 je isti taj k samo na foruc target, ako je bez alta target koji je targetovan :)

Ne bunim se za kritike =) I ne igram 2v2 mnogo niti sa roguom, ovo mi eto bilo prvi put kao da uzmem nesto malo ozbiljnije i smejao sam se sta smo pobedjivali i kako. U svakom slucaju hvala <3 Inace sto se Arene tiche, losh sam kao igrac, mogu da postignem nesto, al ne mnogo, al zato u Battlegroundu, tu sam keva i to je nesto sto volim i cenim. Jedva cekam rated Battlegrounde i da vodim svoj premade.

Inace kritike su uvek dobrodosle ! :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

mislio sam da nikad necu ovo reci, ali eto, pvp i arena je jedino sto me jos drzi da igram WoW. Od pve mi se povraca jer je uzasan, a lepo arenu polako ucim pa ako Bog da mozda i budem nesto za 2-3 sezone :P

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

* All level 71-80 Battleground daily quests will now award 25 Arena points in addition to their current rewards.

Mogu reci da je ovo fin dodatak i da mi se svidja.

Yey QQ je upalio nece nerf da padne za SS :D al zato nemamo Heal over time od flash of light :P

A za LoH je no comment -.- Forbid .... crap

Divine Intervent 10 min \o/ mora dura saving <3

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ret ce da radi kad izbrisu armor penetraciju iz igrice. To sto ce maloumni idiot koji backpadaluje i okrece se na strelice da mi skace po glavi i vrti 1234 rotaciju dok ne crknem jer dmg nemoze da se outhealuje mi nije ni najmanje zanimljivo u igrici i to je sto se tice 2v2 igrao sam sa samanom apsolutno 90% compova mozes da outskilujes kajtujes dobijes nekako al kad udje war/stagod mozes da izadjes iz igrice

sto se tice 3v3 kad nebudem umirao u chipshotu onda ce da radi i to u 3v3 poceo sam da radim freedom na chipshot dok sam full nahotovan da ne dobijem shater u glavu i crknem izmedju tikova hotova a trinket na kidney i bubble na 20k helta kad vidim da neki laser leti u mene jer ako to ne uradim partija je gotova za 5 sekundi od otvaranja vrata povraca mi se od speca i arene i igrice konkretno

Inace u poslednjih 2 meseca sam bustovo 10-15 ljudi na 1800-2k rating a svoje charove gotovo da i ne igram pogotovo paladina osim 10 partija nedeljno za poene

Spec i klasa ne sluzi nicemu osim ako ne hilujes ili se ne zavaravas u zivotu da nesto mozes da uradis tako sto ces specovati prot

Neko je pomenuo ret/rogue kombo dodacu da sam taj kurac igrao par puta i prosle sezone sam bustovo full zelenog roga na 2050 za sholdere decko je bio bukvalno 90% plav sa dagerom sa questa za lvl 75 koji mu je gm vratio jer ga je vendorovo i imo je jedan kraftovani epic i lvl 200 epic belt ostalo zeleno plavo doduse znao je da igra ako je to za neku utehu mada po meni taj comp je najveci faceroll koji je ret mogao da igra ikada odkad je wowa i arene sve sto treba da znas je zdrav razum i da forcujes trinket na nekome sto pre i useres se nekom u zivot sto pre :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Oj kako se neki ljudi osecaju "expertima" za odredjene setupe posle 500 partija. Tuga. Nista licno.

a koliko treba partija onda da odigram? tih 500+ partija nije bilo na 1300 raitingu. 80% je bilo na 2500+ mmr, tukli smo se protiv rank1 ljudi i ponekad i dobijali. Svaki moguci setup ingame smo sreli. A plus igramao sam combo koji nije tolko popularan i uspesan. Mislim da po tom pitanju mogu da iznosim neke cinjenice koje su 99% tacne jer da nisu verovatno nebi dostigao taj raiting. U proseku je jedan tim sa tim kombom uzeimao Gladiatora u svakoj BG. Doduse tada je pala bio mnogo jaci a i ostale klase su bile nesto slabije. Svaki tim sa shamanom je bio free raiting. Ili obrazlozi svoj post ili nemoj da bacas random flame jer mi ga je pun kurac ovde na ruru.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Neko je pomenuo ret/rogue kombo dodacu da sam taj kurac igrao par puta i prosle sezone sam bustovo full zelenog roga na 2050 za sholdere decko je bio bukvalno 90% plav sa dagerom sa questa za lvl 75 koji mu je gm vratio jer ga je vendorovo i imo je jedan kraftovani epic i lvl 200 epic belt ostalo zeleno plavo doduse znao je da igra ako je to za neku utehu mada po meni taj comp je najveci faceroll koji je ret mogao da igra ikada odkad je wowa i arene sve sto treba da znas je zdrav razum i da forcujes trinket na nekome sto pre i useres se nekom u zivot sto pre :)

a koliko treba partija onda da odigram? tih 500+ partija nije bilo na 1300 raitingu. 80% je bilo na 2500+ mmr, tukli smo se protiv rank1 ljudi i ponekad i dobijali. Svaki moguci setup ingame smo sreli. A plus igramao sam combo koji nije tolko popularan i uspesan. Mislim da po tom pitanju mogu da iznosim neke cinjenice koje su 99% tacne jer da nisu verovatno nebi dostigao taj raiting. U proseku je jedan tim sa tim kombom uzeimao Gladiatora u svakoj BG. Doduse tada je pala bio mnogo jaci a i ostale klase su bile nesto slabije. Svaki tim sa shamanom je bio free raiting. Ili obrazlozi svoj post ili nemoj da bacas random flame jer mi ga je pun kurac ovde na ruru.

Taj kombo jeste faceroll i nije nepopularan. Pod jedan. Pod dva izracunaj koliko si puta mogao da sretnes svaki kombo koji postoji u igrici i oduzmi od toga popularne komboe koje si sretao naravno vise puta i skapiraces da neke komboe nisi sretao ni 10 puta. To je expert nivo? Pod tri, ljudi odigraju 100 arena u danu tako da se ja sa tih 500 ne bi hvalio.

...

Link to comment
Share on other sites

100 partija dnevno igraju dokoni ljudi koji se vrte na 1800. Svako ko digne neki veci raiting igra 10-25 partija nedeljno. O tome kolko je faceroll retri/rogue necu da raspravljam sa nekim ko verovatno nije igrao taj kombo.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...