Jump to content

24.10.2009 on line tour


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Orga = -1 :)

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako da zatvorim ovaj turnir, replaye ste mogli da vidite na gornjem linku vazno je da makar ima par dobrih i zanimljivih replaye sa vrha nase ''scene'' ako mogu da je nazovem tako.

Pobednici su svi koji su hteli da igraju da bi turnir imao i neki svoj kraj: rudan, virus, aca, miza, lakis i ajk. NJima se zahvaljujem na vremenu i ukazanom poverenju, stavise druzili su se ipak je ovo bio obican on line tour.

Inace ovim je dokazano koliko je srpska wc3 'scena' zamrla i da je zaintersovanost na 0 (ili ispod nje). Sto se tice organizacije ja ne znam da li je negde nacinjena greska, a ako jeste izivnjavam se ovim putem.

Ako dolazite na KGB lan videcemo se tamo.

Pozdrav svima i sve najbolje.

(topic closed)

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Nema tu greske niti je toliko zamrla scena, nego ljude mrzi da dodju i bleje ceo dan. Svi bi da se to zavrsi za 2h ako je moguce a nije :) Zato je LAN drugaciji, jer imas i nagrade,plus su svi tu, kostur je napravljen uveliko, zna se ko sta kako i kad...JEdnostavno neozbiljni su 90% ljudi da bi se ovo odigralo na norlaman nacin

~~

Link to comment
Share on other sites

Nema tu greske niti je toliko zamrla scena, nego ljude mrzi da dodju i bleje ceo dan. Svi bi da se to zavrsi za 2h ako je moguce a nije :) Zato je LAN drugaciji, jer imas i nagrade,plus su svi tu, kostur je napravljen uveliko, zna se ko sta kako i kad...JEdnostavno neozbiljni su 90% ljudi da bi se ovo odigralo na norlaman nacin

pa da o tome ti govorim :) Inace vidimo se ako bude ovaj KGB lan u decembru ili kad vec bude, tamo ce makar biti zanimljivije

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako da zatvorim ovaj turnir, replaye ste mogli da vidite na gornjem linku vazno je da makar ima par dobrih i zanimljivih replaye sa vrha nase ''scene'' ako mogu da je nazovem tako.

Pobednici su svi koji su hteli da igraju da bi turnir imao i neki svoj kraj: rudan, virus, aca, miza, lakis i ajk. NJima se zahvaljujem na vremenu i ukazanom poverenju, stavise druzili su se ipak je ovo bio obican on line tour.

Inace ovim je dokazano koliko je srpska wc3 'scena' zamrla i da je zaintersovanost na 0 (ili ispod nje). Sto se tice organizacije ja ne znam da li je negde nacinjena greska, a ako jeste izivnjavam se ovim putem.

(topic closed)

ma vidis da niko i ne igra :P nema zainterosvanosti ostavio sam pa kad ko hoce nek igra

kako mozes reci da je scena zamrla i da takodje neshvatas gde je nacinjena greska u tvojoj organizaciji turnira i zasto ljudi nisu odigrali ovo.Kad je turnir krecao grupe si menjao jedno 20x puta,satnice manje vise ali to smo mogli kolko tolko da prihvatimo.Kada se zavrsila ta prva grupna faza trebalo je da igramo play off ,normalno trebalo bi da bude pobednik grupe A vs grupe B ali naravno tako nije bilo nego si ti random sastavljao , ali ajd opet mi smo nekako presli preko toga.

Pola ljudi nije doslo na taj playoff jeste neki su rekli da nemogu ali ovu koji nisu nista napisali o tome trebalo je da dobiju izgubjlenu i da se kostur nastavi bez njih,e tu si ti pogresio kada si poceo sa ovim tvojim postovima ko kad dodje neka odigra kada hoce ko kad hoce bmk samo da se odigra i poceo neku zabludu da stvaras i da nas sve zajebavas manje vise.Sve u svemu ja smatram da je tvoja organizacija fail i da bi trebao 1 dan pre turnira da sve napravis i prodjes detaljno.. da nebi dolazilo do ovoga

Link to comment
Share on other sites

Mareta za predsednika !

Lorde, lepo ti covek reko :) i u potpunosti se slazem sa njim, totalno si zapustio orga, drugim rechima te boleo kurac za sve, verovatno si org ovaj tour cisto da bi ispao "neki kurac tamo" i tako to, al ispao si samo neki KURAC tamo :)

al ipak, nije ni to lako orga, pogotovo online ... skidam kapu :)

NOT !

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

@all : bar se potrudio da nesto organizuje, ako mislite da mozete bolje, probajte, veliki je to cim sa 20 ljudi od kojih su 18 u fazonu "e idem do grada/nalazim se sa ribom (koju nema) itd" koji su vise dosli da ih neko vidi i da pokazu kako imaju zivot a ne vremena za turnir u nekoj tamo igrici...

~~

Link to comment
Share on other sites

@all : bar se potrudio da nesto organizuje, ako mislite da mozete bolje, probajte, veliki je to cim sa 20 ljudi od kojih su 18 u fazonu "e idem do grada/nalazim se sa ribom (koju nema) itd" koji su vise dosli da ih neko vidi i da pokazu kako imaju zivot a ne vremena za turnir u nekoj tamo igrici...

ne lazu svi da imaju ribu ko ti!!! :)))

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

lol'd

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

@spork iskreno da ti kazem ja sam zbog tog toura 2 subote sedeo 9 sati pored kompa u misljenju da ce neko doci i uopste nisam hteo da orgujem zato da ispadnem neko. 70 % ljudi i ne zna ko sam odavde....

Ideja za ovakav tour je potekla sa Battle Neta kada su me likovi pitali da organizujemo nesto sa old i new school scenom da probamo da vidimo kako ce to ici na gareni. I ja sam onda organizovo kao neki for fun war da svima organizuje da pravila ne budu stroga i da ne bude ono ne dodje pa odmah kick, ali opet nezainteresovanost je unistila tour kao i vecinu u Srbiji. Inace replaye imate na ovom topicu valjda na 6 odeljku teme

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

greska je bila u vremenu i menjanju grupa. sve je extra bilo... i to "cekanje"

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...