Jump to content

24.10.2009 on line tour


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno cemo ga prebiti zbog ne sportskog ponasanja i ne davanja sve od sebe :)))).

dao sam datume vi ne mozete reko sam da odigrate odigrajte do kad mozete. 100 puta zovem na mobilni i smaram, ali vas boli uvo inace samo u subotu se igralo nesto i sto su aca, ajk, rudan , krt igrali to je to i miza i virus. ostalo je vase ako hocete odigrajte ako ne ovi igraci ce igrati polufinala i finala i gotovo . Vi ste rekli svi da mozete samo da se organizujete

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

dao sam datume vi ne mozete reko sam da odigrate odigrajte do kad mozete. 100 puta zovem na mobilni i smaram, ali vas boli uvo inace samo u subotu se igralo nesto i sto su aca, ajk, rudan , krt igrali to je to i miza i virus. ostalo je vase ako hocete odigrajte ako ne ovi igraci ce igrati polufinala i finala i gotovo . Vi ste rekli svi da mozete samo da se organizujete

pa ti si rekao ako niko nista nenapise trebalo bi da dodje na "default" vreme , ja sam tamo ko degen bio cekao od pola 3 do 3 valjda ,tog razzora , i ti mi posle kazes da ja treba njega da vijam da igramo? i + da je decko hrvat i da ga dodam na msn .. mislim pisi propalo,nepada mi na pamet da se zajebavam oko toga

Link to comment
Share on other sites

au al ste se vi gadno istripovali.. zar nije cilj bio for fun? ^^

svi se nesto gubiti i pokazujete ko je veci "skiller"..

zeroxe, jel isao paladina? :D

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

au al ste se vi gadno istripovali.. zar nije cilj bio for fun? ^^

svi se nesto gubiti i pokazujete ko je veci "skiller"..

zeroxe, jel isao paladina? :D

Taj rad :) ja sam lepo pitao kada lik moze,nista nije odg,da se ja sa njime vijam i mracim,dal hoce ili nece da odigram,bole me paja :) a za tur takodje smatram da je 4 fun,dali cu igrati dalje ili ne bole me paja :) najbolje je kada dodjem u onaj incup tur room i onda gledam kako se likovi napusavaju :) to je za plakati.

Znaci strashno toliko su ovaj tur ozb shvatili,a sto zba kaze svi pokazuju ko je veci skiller,i onda kada drugi izgubi iznapusava ovog :) strashno rofl

Kakav smo mi narod,znaci neko te dobije lepo na skill ili na luck,ti ga iznapusavas ;),a to sto si ti lose odigrao ili si sjebao nesto,to nema veze :) poenta je da iznapusavas protivnika :D

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

ili u pojedinim slucajevima okrivis imbu...to je sastavni deo igre...mada zavisi od osobe. Ja cu prvi da okrivim imba blejda iako sam kao retard odigrao partiju i sam sebe ubedio da nisam krvi za poraz :) sve je stvar ko sta i koliko ozbiljno shvata...a ne postoji osoba koja je ravnodusna na neciju nekad i nerealnu srecu, jbg, samo sto neko flejmuje, neko lomi tastaturu i misa, neko zabada zid, sve je to igra ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

Realno organizacija je cista 0! Al nije kriv admin za to vec igraci,kao niko nema 30 min vremena da izdvoji za 2 partije,ma daj mani me se tih fora,jebote kao da su svi direktori naftagasa i ko zna kakvih firmi da su biznismeni,pa nemaju vreman da odigraju par partija wara...I na kraju ja koji sam cekao ko debil,popusio karu,isto kao i Yuri covek cekao ceo dan svoju grupu,niko nije dosao i na kraju izduvao :),definitivno vise se nesmaram sa ovakvim glupostima. Lan je keva :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Realno organizacija je cista 0! Al nije kriv admin za to vec igraci,kao niko nema 30 min vremena da izdvoji za 2 partije,ma daj mani me se tih fora,jebote kao da su svi direktori naftagasa i ko zna kakvih firmi da su biznismeni,pa nemaju vreman da odigraju par partija wara...I na kraju ja koji sam cekao ko debil,popusio karu,isto kao i Yuri covek cekao ceo dan svoju grupu,niko nije dosao i na kraju izduvao :),definitivno vise se nesmaram sa ovakvim glupostima. Lan je keva :)

slazem se sa tobom freemane, ali opet tour se igra u wicked cup tour room 1 sada i odigrali su se par gejmova tako da mozete ocekivati nekih 30+ replaya aca, miza ajk virus krt mare rudan ghost weakskill zerox i lakis

Edited by artiljerac

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...