Jump to content

Rammstein u areni


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamisli, nije niko žrtvovao device, pa one predrasude su nas lagale! [8D]

nije nego je to ramstajn, a ne polu-poznati hc bend iz nemacke, da je otiso na nesto tog tipa, dobio bi dvaes martinki u glavu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vidi sad ovog Duleta :)

Pa bio sam pre par nedelja na teškoj underground death metal svirci u klubu koji je adaptirana garaža sa montiranim šankom, i nikom nije falila dlaka s glave niti je bilo sličnih izliva netrpeljivosti, a bilo je i par klinki sa chata :)

Link to comment
Share on other sites

onda se to nesto promenilo:)

ja sam bio poslednji put pre par godina i to ne na hc kurac palac nego na blek metal lol, blek metalci mece dobrici, pa sam izaso copajuci, jednoj ortakinji je neko raseko koleno martinkom, jedan lik je slomio nos, a i ja sam morao otprilike sve vreme da sutiram likove dalje od naseg coska djonom jer sam kavaljer i ne dam na svoje klinke sa chata:)

na ritmu nereda recimo nisam bio tipa deset godina, ali ne sumnjam da se tu nesto promenilo:)

a prosao sam pored arene i video da je na ramstajne najvise doslo skinsa = moras da se ponasas u areni ili moras da se ponasas na ramstajnu ili letis napolje, nesto od ta dva, tako ja to vidim:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ha ha cupa :D da igrali smo u beopetrolu hahhhhahaha :D koje si ti bre godiste ?!:D
prvo, iz priche sa njim sam skontao da sam napustio klub bash negde kada je on doshao.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

super pogotovo shto ih ja slusham vishe od 10 godina, mada prvi put sam na koncertu a da nisam odmah kod bine i to mi je bash bash smetalo, jedva sam ih videla a i zvuk mi se rasipao tako da mi je to umanjilo bash ceo dozivljaj al shta cu kad je parter bio ceo rasprodat kad sam se nakanila karte da uzmem, al necu vishe tako!

ha ha cupa :D da igrali smo u beopetrolu hahhhhahaha :D koje si ti bre godiste ?!:D

jes moj kolatchitj chupa ko koje je godishte?

trenirao je josh negde ne znam

shta da mu kazem kako se zovesh

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...