Jump to content

Vampir


Boba

Recommended Posts

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=147007

[:D]

joj samo da mi prodju ispiti pa odo da se ga posetim [:D]

"Lepo sam videla kako ide neka senka k'o čovek i drma mi kapiju, ali ne može da je otvori. Komšika i ja uzmemo letve i ono se odmakne od kapije, ali počne da gađa u pleh pored vrata. Pršti na sve strane kao sa šoder da nas gađa, zamalo da nam glave pocepa, da ne uletosmo unutra, svašta bi bilo"
Link to comment
Share on other sites

Realno ovo je smesno,mada kontam da mi ne bi bilo ni malo smesno da se meni to dogadja. Zanima me samo koliko ce dana jos da prodje dok se neki seljak ne seti da "vampira" smandrlja karabinom ili lovackom puskom (mozda i nekim kalasem zaostalim iz jugoslovenskih ratova).

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

a jel neko neshto vidi na ovoj slici ja nishta

kolko sam ja skonto i ne treba da se vidi nista, u tekstu kaze onaj lik sto je slikao da se vidi na seriji slika neka senka sto se pomera, pa ti trebaju i ostale da uporedis. a i ne znamo da li je to uopste slika iz te serije ili jednostavno to selo nocu. tako da neces nista ni videti:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...