Jump to content

Need For Speed Shift


Madafak

Recommended Posts

Izvinjavam se adminima ako topic vec postoji..zurim na posao pa mi je lakshe da otvorim novim topic nego da seerchujem..

Need For Speed Shift-RELOADED izashao pre 10min..

Ne trazite mi lnkove na PM igra je 10min na netu..

Uzivajte :)

Het-trick za RELOADED!

Edited by madafak
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlichan je novi NFS - sasvim je drugi fazon, lepo izgleda, brzo radi i ima odlichan fizichki model. Krecete kao i obichno sa slabijih kola (svakakvi golfovi, mazdice, renoi), u pochetku ce vam se chiniti da ste jako cool, a kad probate jacha kola (viper, ford gt, lamboi) you'll shit brix! [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

lol

Nabudzeni peugeot 206 > svi ostali automobili, mali, stabilan, idealan za gradsku voznju i ako volis da izguras ljude sa puta u multiju [:D]

Igrao sam ja skoro sve delove posle izbacivanja 206-ice ali bih izgubio volju da nastavim negde na pola, nadam se da je ovaj Shift dobar, nisam skoro igrao neku dobru voznju.

P.S: Ja sam od onih sto ne pustaju gas u krivini pa zato razumite zasto zalim za 206-icom [8D]

Edited by Al Bundy
Link to comment
Share on other sites

ja sam voleo pezo kad je bio iz par razloga:

-vozi se lakocom voznji sa automata krajem osamdesetih

-mogu da se identifikujem sa igrom (da se ja pitam, napravio bih nfs sa pezoima, golf 2-4, matorim civicima i tako tim stvarima, mislim, lol meklaren strit rejsing lol rofl)

e sad, to sto je EA - EA, pa prave sranje igre i nema tolko veze sa pezoima i meklarenima, vec sa tim sto prave sranje igre.

ovo kazete da je dobro, mada opet postoji mogucnost da ste svi postali mindless dronovi [:D] al dacu mu sansu, samo mi recite, radi li ovo na 486 otprilike?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

I verovatno nisi igrao nfs od pocetka kada je jedino nesto valjao... :)

SHIFT je pokusaj da se uleti u polu-simulacioni deo trzista...

nije ni arkada... nije ni simulacija... nesto kao TOCA... GRID za mladje narastaje...

jedan od onih naslova sto ne znaju sta su... niti treba skill da bi se vozilo... niti mozes da postanes ulti sa vezbom... uvek je u sredini...

licno mi se ne svidja previshe... trebalo je da zadrze arkadni nacin igre i da puste ljude da se zabavljaju nfs nikada nije bio ozbiljna simulacija i nikada nece biti... a usvojiti 30% elemenata simulacije... i 50% arkade... ostaje 20% AI-a... jer i kada iskljucite svu pomoc... niste je iskljucili tako da 20% i dalje je kompjuter bez vase interakcije... sto kaze nas narod to je kad zelis da se je*es a da ti ne udje...

...sve bi ja to uza zid pa metak u chelo...

Link to comment
Share on other sites

da si ti meni ziv i zdrav, igrao sam SVAKI nfs od prvog dela:)

sto se mene tice, poceli su da tonu sa trojkom (bese hot pursuit se zvao), kec je bio revolucionaran sa multimedijalnim tripovima (a opet je mogo da pusi skrimeru sa fizickim modelom), dvojka je bila fun as hell, a trojka je vec pocela sa govnarijama sto se mene tice:) el ninjo i kompanija, modovi, omgzorz fantasy staze, a sve kao nesto smo lepi i realni u isto vreme...

onda je petica bila okej (ruku na srce samo zato sto je imala okej fizicki model, inace je bila siromasna dosta i pomalo dosadna).

ovo ostalo nista nije valjalo (ug1 i ug2 sam igrao jer sam hteo da budzim auto i da otkljucavam stvari, ali slozices se da je to vise zvaka za ludaka i 'moram da imam sve pokemone' navlaka nego pravo uzivanje).

ali opet, ovo je samo moje misljenje, ja znam po tvojim postovima da ti mnogo gotivis nfs, tako da je ova rasprava manje-vise besmislena:)

in bifor 'zasto igras kad ti je sranje': zato sto ne postoji druga fransiza za slicnom tematikom, zato sam igrao i live i fifu dok nisu dosli nba2k9, odnosno pes:)

evo, sad skinuo i probao, u svakom slucaju, ne radi na 486:) mislim, bilo je sjajno, na najgrdje sve imam 1-3 fps kad sam sam na stazi [:D]

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

NFS Shift je mozda najbolji NFS do sada - igrao sam sve, i meni je, kao i mnogima, Porsche Unleashed do sada bio najbolji. Ali Shift je po meni bolji zato shto ima savremen fizichki model, odlichnu grafiku, realne staze i prilichno dobro pokazuje razliku izmedju golfa i veyrona. Rekao bih da je igra bolja od GRID-a koji je bio moj favorit do sada (poshto ne volim one "realne" simulacije).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

da si ti meni ziv i zdrav, igrao sam SVAKI nfs od prvog dela:)

sto se mene tice, poceli su da tonu sa trojkom (bese hot pursuit se zvao), kec je bio revolucionaran sa multimedijalnim tripovima (a opet je mogo da pusi skrimeru sa fizickim modelom), dvojka je bila fun as hell, a trojka je vec pocela sa govnarijama sto se mene tice:) el ninjo i kompanija, modovi, omgzorz fantasy staze, a sve kao nesto smo lepi i realni u isto vreme...

onda je petica bila okej (ruku na srce samo zato sto je imala okej fizicki model, inace je bila siromasna dosta i pomalo dosadna).

ovo ostalo nista nije valjalo (ug1 i ug2 sam igrao jer sam hteo da budzim auto i da otkljucavam stvari, ali slozices se da je to vise zvaka za ludaka i 'moram da imam sve pokemone' navlaka nego pravo uzivanje).

ali opet, ovo je samo moje misljenje, ja znam po tvojim postovima da ti mnogo gotivis nfs, tako da je ova rasprava manje-vise besmislena:)

in bifor 'zasto igras kad ti je sranje': zato sto ne postoji druga fransiza za slicnom tematikom, zato sam igrao i live i fifu dok nisu dosli nba2k9, odnosno pes:)

evo, sad skinuo i probao, u svakom slucaju, ne radi na 486:) mislim, bilo je sjajno, na najgrdje sve imam 1-3 fps kad sam sam na stazi [:D]

To doktore... kultna 2-ka i jos kultniji meklaren hahahaha kakav kvlt !

sad ce vimo kaki je ovaj ....

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...