Jump to content

Slusalice za komp


Pesma-mrtve-dece

Recommended Posts

Dakle, posto sam pre jedno... hm hm... 3,4 godine kupio od Hajlija Sennheiser pc150, nisam imao potrebu za drugim sluskama. Medjutim, ove sam sjebao, mislim da sam ostetio kabl, leva sluska povremeno radi (ne radi), dok mikrofon sve cesce krchi i prekida.

Dakle, trebaju mi neke sluske koje imaju dobre i izdrzljiva kablove, i koje su jako kvalitetne, jelte sa dobrim mikrofonom, i zvukom. Cena nije problem u principu, 50 , 100 eur, ali samo da valjaju i da nece da se sjebu posle godinu 2 dana.

Ukoliko nema nekog dobro saveta, ima da kupim neki ponovo mozda Sennheiser, sta znam, ove su bile do jaja bas.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

sennhajzer hd515 80e, look no further. samo shto nemaju mic ali imba su.

http://player.rs/product.php?ID=866

a jebiga, sad sam tek prochito do kraja i usro si sa tim da mora da ima dobar mic :) onda isto neki senn PC serija samo shto kod nas generalno nije neki izbor, svrati do 4audia u kneza milosha, onaj deo izmedju pionirskog parka i s. vladara pa vidi shta i da li imaju. ako ne mozhda da iscimash preko nekog da ti donese il tako neka akcija. ove siberije, barakude, kurcheve palcheve zaobidji.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

sennhajzer hd515 80e, look no further. samo shto nemaju mic ali imba su.

http://player.rs/product.php?ID=866

a jebiga, sad sam tek prochito do kraja i usro si sa tim da mora da ima dobar mic :) onda isto neki senn PC serija samo shto kod nas generalno nije neki izbor, svrati do 4audia u kneza milosha, onaj deo izmedju pionirskog parka i s. vladara pa vidi shta i da li imaju. ako ne mozhda da iscimash preko nekog da ti donese il tako neka akcija. ove siberije, barakude, kurcheve palcheve zaobidji.

hd515 imam vec evo skoro 2 godine, platio sam ih tada oko 120 eura. drago mi je sto nema mikrofon. inace sluske drzim na glavi kad god sam za kompom a to je dosta :D i ne zamaraju. imaju odlican zvuk (probao sam dosta ovih "cs" sluski i sve su mi mlake), bas je malo slabiji mada to mi je pozitivno. mozda bi ti idealno bilo da nadjes npr hd555 mada tesko u srbiji, e da i pametno bi bilo da uzmes i neku bolju zvucnu jer inace ne daju svoj maximum.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...