Jump to content

Sta mislite o ovoj konfiguraciji


Sp!R1T

Recommended Posts

Da li bi mogli da mi kazete sta mislite o ovoj konfiguraciji i da li bi nesto promenili na njoj.

Procesor: AMD Phenom II X4 810 2,6GHz ~12500

Maticna: Asus M4A78T-E ~11330

Graficka: XFX GTX260 576MHz 896Mb DDR3 "Core Edition" ~15800 ILI XFX HD4870 750Mhz 512Mb DDR5 ~11200 (plz mozete li mi reci koja je bolja i zasto)

RAM: Kingston HiperX 2GB 1600MHz DDR3 CL9 ~4200 ILI neka OCZ npr ova: OCZ Intel XMP OCZ3T1600XM2GK ~5200(koja i zasto)

HDD: Ne treba

Rezac: Bilo koji vi preporucite samo nemojte onaj od 50eur.Imam pioner 110D valjda vec 3,5god i jos uvek sljaka bez problema

Kuciste: NZXT Guardian 921 Black ~9000

Ovo sve iznosi negde oko 54000.Da li biste mogli da mi sastavite do tih para sa intel procesorom i da mi kazete sta valja,a sta ne na ovoj konfi.

Link to comment
Share on other sites

Procesor je dobar, mada doplati par desetina evra za AMD Phenom II X4 940 Black Edition 3.0GHz, brži je na defaultu a pošto je black edition, ima otključan množilac i možeš veoma lako da ga overklokuješ.

Ploča je super.

Grafičku uzmi Radeona jer je primetno jeftiniji, a nije mnogo sporiji.

RAM uzmi Kingston jer je jeftiniji.

Rezač uzmi koji imaju, svi su isto sranje.

Kućište je OK ako voliš takva kućišta.

Link to comment
Share on other sites

Promeni plocu..

Grafiku mozes da dodas jos koju hiljadu za jacu verziju.. uglavnom ATI ne uzimaj jer ljudi ocigledno ne umeju da optimizuju svoju karticu vec 10 godina.. Dzaba ono na papiru kada u praxi sakuje

Dodaj jos 2gb memorije :P

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Mozda cu ipak sacekati kraj godine da vidim kolko ce kostati i5 kad dodje u srbiju.Citao sam de su ga valjda pustili u prodaju u maleziji tako nesto,tako da ce do kraja godine stici kod nas.(trebalo bi)

E da,koje bi mi kuciste preporucili osim ovog sto je gore navedeno?Razmisljam izmedju NZXT Teamptest,Cooler Master HAF 332,Antec 900 ili Antec 902?Preporucite i vi neko za koje mislite da je prostrano,dobro provodi vazduh do 10000din.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...