Jump to content

Electronic Motion - powered by Netplus - Prijavljene ekipe


Herga

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Pandemonium : Skinute su sve akceleracije sa kompova. Znaci ukljucivanje mousefixa nije potrebno, iako ce biti omoguceno. Mousefix o kome vi pricate je onaj CPLov, i ti cim pomeris klizac misa on ne radi onako kako bi trebalo. Removemousefix ce biti isto omogucen. Na igracima ostaje da drndanje sa tim uklope u 10 minuta za namestanje i zagrevanje. Znaci 1 restart masine je neminovan, sem ako igrate sa mousefix ON.

@ Pajsi : Bice ti dozvoljeno kliktanje na ikonice na desktopu i to je to.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

@ Pandemonium : Skinute su sve akceleracije sa kompova. Znaci ukljucivanje mousefixa nije potrebno, iako ce biti omoguceno. Mousefix o kome vi pricate je onaj CPLov, i ti cim pomeris klizac misa on ne radi onako kako bi trebalo. Removemousefix ce biti isto omogucen. Na igracima ostaje da drndanje sa tim uklope u 10 minuta za namestanje i zagrevanje. Znaci 1 restart masine je neminovan, sem ako igrate sa mousefix ON.

@ Pajsi : Bice ti dozvoljeno kliktanje na ikonice na desktopu i to je to.

Aj mi ubacish patcher na desktop? :$

http://pajser.users.sbb.rs/cs/hidusbf.zip

Samo to mi treba :$

Kupim ti pljesku i 2l koce.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Aj mi ubacish patcher na desktop? :$

http://pajser.users.sbb.rs/cs/hidusbf.zip

Samo to mi treba :$

Kupim ti pljesku i 2l koce.

Ne verujem da ce ti dati ovi iz net+a da im bilo sta instaliras na kompove. Naglasili smo da nema instalacija ikakvog softwarea. Danas sam vec pretrpeo dosta uvreda i prozivki i kako sam mnogo los covek, tako da udri i ti ako ti je po volji...

da li ce se igrati na onim kompovima sa wcg2008 i da li je sredjena mrezna ili sta vec sto je izazivalo ono seckanje ?

I peca mi se zalio na 'seckanje'. Kompovi su sa wcga 2008, kao sto se po konfizima u INFO topicu moze i videti. Ja i dan danas ne primecujem nikakvo seckanje, sem onog koje se javlja usled preklapanja NORMAL rezulucija sa 16:10 monitorom.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce ti dati ovi iz net+a da im bilo sta instaliras na kompove. Naglasili smo da nema instalacija ikakvog softwarea. Danas sam vec pretrpeo dosta uvreda i prozivki i kako sam mnogo los covek, tako da udri i ti ako ti je po volji...

I peca mi se zalio na 'seckanje'. Kompovi su sa wcga 2008, kao sto se po konfizima u INFO topicu moze i videti. Ja i dan danas ne primecujem nikakvo seckanje, sem onog koje se javlja usled preklapanja NORMAL rezulucija sa 16:10 monitorom.

ne daj da te vredjaju :D

a sto se secenja tice te god je stvarno bilo seckanja svi su se zalili...

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce ti dati ovi iz net+a da im bilo sta instaliras na kompove. Naglasili smo da nema instalacija ikakvog softwarea. Danas sam vec pretrpeo dosta uvreda i prozivki i kako sam mnogo los covek, tako da udri i ti ako ti je po volji...

I peca mi se zalio na 'seckanje'. Kompovi su sa wcga 2008, kao sto se po konfizima u INFO topicu moze i videti. Ja i dan danas ne primecujem nikakvo seckanje, sem onog koje se javlja usled preklapanja NORMAL rezulucija sa 16:10 monitorom.

Znam, ali se ovo u principu ne instalira i vazhi samo za moj mish na jednom USB portu. Nvm, igracu do turnira na default hercazhi i sve ok na turniru. A TI SI SMRAD, SAMO DA ZNASH! [:D]

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Ok... Ae ovako... U svim registrima je uklonjena akceleracija... CPL Mousefix/Removemousefix... Ukljucis, restartujes, radi ono sto ukljucio... Am i missing smth? Ko voli, nek izvoli... Lepo je pisalo da nece biti nikakvih ceprkanja od strane igraca po kompu, samo ono sto bude dozvoljeno i to je to.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Pishto, ne znam sta je to bilo, ali to je i na samom WCGu regulisano, koliko se ja secam... Tako da na ovim kompovima toga NEMA!

seckanje je bilo, jer nije bilo amd optimizera pa je igrica radila ubrzano i onda kad mora da izbalansira ono sve zakoci, nisu znali sta je, a 100 chok je bio na wcg jer mreza nije bila uredu, tu bi trebalo da je ok :)

0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

seckanje je bilo, jer nije bilo amd optimizera pa je igrica radila ubrzano i onda kad mora da izbalansira ono sve zakoci, nisu znali sta je, a 100 chok je bio na wcg jer mreza nije bila uredu, tu bi trebalo da je ok :)

Amd optimizer je stavljen na svaki komp a u medjuvremenu je izasao pach za bios koji je resio problem mreze tako da kompovi rade kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...