Jump to content

Electronic Motion - powered by Netplus - Prijavljene ekipe


Herga

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ae bre dosta spama, sad cu smaram coreYa da sve pobrise xD Realno, Distro je najbolji igrac turnira i ne verujem da iko ima sanse protiv EmNa... Elem, moji favoriti 4gl ako je u fullu/eu4ia/pm... Videcemo da li gresim ;)

@ MC HUGO : A ono za jahtu... Idi u kuhinju i stavi glavu u mikser ;) Tnx ;)

Edited by DuHast

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ae bre dosta spama, sad cu smaram coreYa da sve pobrise xD Realno, Distro je najbolji igrac turnira i ne verujem da iko ima sanse protiv EmNa... Elem, moji favoriti 4gl ako je u fullu/eu4ia/pm... Videcemo da li gresim ;)

@ MC HUGO : A ono za jahtu... Idi u kuhinju i stavi glavu u mikser ;) Tnx ;)

a mi nismo favoriti sto dolazimo sa 3 bugara ? :'(

elem sto se tiche nocenja du jel mozesh da sredish nesto posto ce komsije da dodju koji dan ranije sa bobanom u beograd ? naravno bez da ih trujesh :D

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

a mi nismo favoriti sto dolazimo sa 3 bugara ? :'(

elem sto se tiche nocenja du jel mozesh da sredish nesto posto ce komsije da dodju koji dan ranije sa bobanom u beograd ? naravno bez da ih trujesh :D

nema favorita dok god je mis okrugao

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Deki ajde mi objasni ako je moguce ko igra za DPS, ko igra za TW i za koga igraju i skim Bugari ? ffs

kanarko kiril i wil (bugari) talyan m1lorad i ja i to je DPS, a za tw ne znam ko igra znam samo da je nosvi taj koji treba da dovede tu ekipu u nekom mixu.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

@ Deki : Ja odredjujem sesire, a ono su moji favoriti. Realno, vi ste mix, ali ipak, imate TALYANA u timu, a ja sam se pre mesec dana uplasio TALYANA, tako da cu morati da razmislim sta da radim sa vasom ekipom...

@ LESKO : no1 :D

@ phanat1c : I posle ti meni pricas da ja umem na mecu da te iznerviram... Preksinoc zamalo rasformiras domacinski klan xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...