Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tako sam i ja mislio,ali sam vremenom postao pravi barista :)

Poceo sam bruka da gotivim espreso,toliko da me interesuje da uzmem i aparat neki u kucnoj radinosti.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kafa je gej

Rece Vudu i uze jos jedan gutalj caja :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

you drink your girlfriends blood. monthly.

elem, klasicno sam na putu da budem in love, ali odbijam. kategoricki.

i idem da pijem jacobs intense.

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Sve su iste :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

regularna kafa sa kilo kafe i bez secera je sasvim okej sto se mene tice, gej mi je nes i te akcije iz prostog razloga sto ako ocu nesto tog tipa, napravicu belu kafu ili neskvik. ili cokoladno mleko.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

upravo jedem neskvik sladoled, okej je, ali je ipak fail jer sladoled bez krckavih sranja za zvakanje u sebi < sladoled sa krckavim sranjima za zvakanje u sebi

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bespotrebno se raspravljate, sve vaše kafe su gej

ti si gej! [:D]

Idem sa drugarom na krov, sad cu da se derem DUSANEEEEEEEE!

uh, za trenutak sam se uplashio da si kojim sluchajem u mom komshiluku.. [:D]

dosta su mi ove lude babe koje se non-stop dernjaju i bleje gole na terasi [xx(][cutout]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...