Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Koji je nick Barcasu na HoNu...da vidimo tog choeka :)

Ja cenim da skill odretju xp/min in life time (onaj shto dobijesh pod stats)...onaj score sam po sebi nikako ne odredjuje...jer sticajem okolnosti manje igram od kako su ga uveli...a nisu izrachunali dosadashnje partije u taj score...W:L isto...kolko danas videh lika koji ima retardirana W:L ratio i epic K:D - shto tje retji nije imao sretje sa timom...i ok je odgirao.

Jer realno mozh ti da imash 500 winova, i 500 kilova ako ti je xp/min bulja znachi da nisi nikad ispratio tim...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

E, probao sam. Fino fino, sareno, ali fino. Malo konfuzije oko itema i spelova, ali nista strasno, navikne se covek. Moze da se opika normalan gejm. Usao u par "noobs only" oprao ih k'o mlade majmune, jbg dota skillzor.

Ima neki klan rur tamo ili? ^^ Dajte opikamo neku fun game.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Mislim nemam neki problem u mehanici kao "jao nije ovo dota" posle 3-4 partije. Cak imam i 2 killa i samo 5 smrti sad, to je meni vr'

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Znaci juce sam ispizdeo od 5 partija samo sam 1 dobio, a imali smo dobre timove, medjutim uvek se nadju 2 random lika koji zaseru sve..

Ode mi rating u kurac... nemojte da mislite da sam neki rating whore, jedini razlog zbog cega se trudim oko toga je da bih unapredio svoje igranje na vecim rating igrama, gde su sigurno kvalitetnije partije.. :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Meni taj rating nije bas najjasniji,npr juce sam odigrao djj game sa Magmusom vs likova prosek 1550 psr...imao djj skor,i msm nisam ni dobio poene,ili nesto sitno, btw dobili smo game,nije samo moj skor....a inace ne vredi kad ti zapadnu neki imbecili u tim,samo da se pojede covek.........+ juce je game ja bloodhunter,dreadlord tempest bio epic :]

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

napochetku ti pishe kolko scora dobije a kolko izgubish ide od tipa -30/+30 za 50:50 partiju pa se skalira u zavisnosti od odnosa. Killovi i sve namju veze sa scorom - to bi trebalo da ubace kao u DIV-u!

Meni sve u svemu sinotj bio ok balans na kraju, lepo smo se izigrali.

A Bhunter, Enigma partija je epic :) Za knjigu...ginsa cyclon refresher pa pa :D To je npr bila 30:70 partija.

@Coyote, chaba ti taj harvest score-a...morash postepno da progresujesh kroz skill - ovako tje ti se samo deshavati upravo ovo.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ma znam ali pazi ovo, pre neki dan sam igrao idealan setup. Valkyra, Abadon, Tiny (ja), Slither i Arachna i izgubili smo jer niko zivi nije znao da koristi heroje kako treba ! Tu sam pukao, posle te partije mislim da sam pobrljavio skroz, cak i sinoc smo ja RainyDay i Mil0s imali odlicnu partiju ali nas 3v5 ne mozemo nista :( ja sam uspeo 19 kilova da izvucem sa BS ali dzaba..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...