Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

"Vidi se da su se ljudi stvarno potrudili da naprave nesto po volji igraca" , da, zove se dota.

Ko tebi drma kavez? Idi igraj dotu brate i voli je ko ti brani. Sta tebe briga ko sta igra i ko sta voli da igra? Ukusi su razliciti kao i ljudi. Sto smaras?

Edited by Mapko(Cp6uja)
Link to comment
Share on other sites

Dread, hehe mislio sam na Warhammer Online (WAR) hehe, tamo se zaglavis u travki, stepenicama, ma svuda :D na kamicku mozes da se zaglavis, ne mozes da prodjes ispod drveta ukoliko nije 3 puta vece od tebe, ako ima mesta za 2 tebe i tamo se zaglavis :D nije sad da moze da se nazove bukvalno pathing, ali ima veze sa pathingom :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

shto je juche bila kul partija, igralo nas 8-9 nashih, uglavnom ljudi sa rura... mogli bi to cheshtje da radimo. ;)

ali... shto volim ljude koji dodju i kao hejtuju igru jer je neka druga "bolja". :)

igrajte dotu ako vam se vishe svidja, niko vam ne brani... samo nemojte da smarate.

enivej, ouuuu jeaaaaaaaah sada mogu u one "1600+" partije sa pr0 igrachima. [:D]

iskreno se nadam da tje uskoro, u nekom od narednih patcheva, da reshe pathing probleme... malo me smorilo da umirem jer mi heroj od jednom svojevoljno odluchi da krene attack umesto da bezi kao shto sam mu ja, lepo, rekao.

ako to srede, igra je FTW GG! [:D]

Ima li neko key viska? Treba mi za brata :( A ja ne mogu da saljem iz nekog razloga

ako ima za mene jedan beta key plzz :)

nigde ne mogu da nadjem :(

kali, radoshe, stijo

add nick: drgaons

i dajte josh jedan invite da dam raspalom crovaxu :)

invite neko?

shalji na P.M. mail ako vam i dalje treba invite.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

pa kad sam vas sabio sa majti drvetom harr :)

e to govno je neizbalansirano, igrao sam jos dvaput, jako brzo se bas nasvinji, i posle cao

uh, ja ga danas uzeo, sabijanje.

mada, realno, roof je i u doti predojajan, rado bih menjao ono "dmg drvce" za armor/regen tbh.

P.S.

/join rur

tu se skupljamo od juche. :D

Link to comment
Share on other sites

uh, ja ga danas uzeo, sabijanje.

mada, realno, roof je i u doti predojajan, rado bih menjao ono "dmg drvce" za armor/regen tbh.

P.S.

/join rur

tu se skupljamo od juche. :D

od prekjuce :D nisi upucen, cak planiramo i klan da napravimo rofl

Marko, zevsovi su uvek krali kao i sniperi, samo sto je to sada Scoutu malo teze da krade :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Imam 3 beta keya ako treba nekom, samo stavite mail ovde...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...