Jump to content

Problem sa monitorom


Grgile

Recommended Posts

Pozdrav ljudi , kao sto naslov kaze imam problem sa monitorom. Naime do juce je sasvim fino radio , ali danas , htedoh da ukljucim komp i imam sta da vidim, odnosno da ne vidim nista . Prvo sam pomislio da je u pitanju kontakt kablova , i rekoh daj da ih prespojim opet , kad opet nista . Onda se setih da kad iskljucim kabl koji povezuje komp i monitor , monitor pokaze ''No Signal'' , i rekoh daj da probam da vidim da li ista pokazuje , i , naravno , opet nista .

U pitanju je Samsung syncmaster 943n TFT , nije star , kupljen pre oko godinu ipo dana , nisam ga nesto mnogo drndao niti cimao pa mi je malo cudno , al opet , sto kazu danas se roba pravi da bi se kvarila . Ono sto mene zanima je da li mu ima spasa , odnosno dal da ce bakcem sa serviserima i dzabe dam pare , ili bolje odma kupiti novi . Hvala unapred . :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ako na monitoru pise "no signal", znaci da prima struju i verovatno radi.

Otisla ti je graficka pre ce biti - bar po onom sto se meni desavalo.

Ako imas integrusu na ploci, izvadi graficku, enableuj integrusu pa vidi jel radi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...