Jump to content

mali help za wireless


MLoOkO

Recommended Posts

tek sam uzeo toshibu satellite p300-21e pa se igram u nekim singleplayer igrama,ali ocu da igram aion betu sad za vikend a ne znam kako funkcionise wireless...jel moze neko da mi objasni kako da se nakacim sam ili moram preko nekog provajdera.imam neki radar u wireless opcijama i tu mi nadje 7,8 konekcija koje mi traze sifru da bi se konektovao a ovi koji ne traze pass izbace mi neki error nakon pokusaja da se connectujem.da li trebam ja nesto da osposobim i instaliram ili sta?pls help,znam da je noobish al mi je bas bitno..

hvala unapred!

"Rock thinks Paper is overpowered but Scissors are fine"

Link to comment
Share on other sites

imam gajbi na kompu sezam pro adsl 1024mb,jel mogu sa njega da leechujem preko routera net ili moram da uzimam pretplatu.treba mi samo da gajbi mogu da igram wow a ne mogu da sprovodim adsl u drugu sobu mrzi me..

"Rock thinks Paper is overpowered but Scissors are fine"

Link to comment
Share on other sites

naravno da jebeno mozesh :)) zabodi lan kabl iz njega u prvi port wifi rutera, meti neki pass na isti da te ne leechuje neko

i pali u drugu sobu da konacno na miru shamarash parizer uz pron.com, ovaj pardon da pikash wow... [:D]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...