Jump to content

Premier League 2010 !


ArktickaLubenica

Recommended Posts

prvo je srushio njega,a ajde ako i to nije bilo dovoljno,loptu koju je Arshavin pomerio pored njega je on udario rukom.Nije ni u jednom trenutku to bio start na loptu.A Runi je krenuo da pada nije ni primio loptu,ne vidim svrhu sviranja penala kad je dao forchinu u pichku materinu i vidno je bilo da pada jer mu bezhi lopta.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogu da kupe novog igraca tek 1. januara 2011. :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da li je moguce da rts danas nishta ne prenosi........................ daj da pishemo bre neku jebenu peticiju, ili da prenose ili da prepuste nekom drugom da prenosi, ovo stvarno nema smisla... jebala ih serija VOLIM I JA NARANDZE NO TRPIM i film MATURANTI PAZI SHTA RADISH.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

jel ima rtl na sbbu ? eo sad sam gledo, izgleda da nema, jebem im mater da im jebem mater svima.

liverpul od sledece sezone dobija novog sponzora na dresovima, 4 godine, 20 mil funti po godini, u pitanju je Standard Chartered, medjunarodna bankarska korporacija.

malo mi je zhao shto nece vishe biti carlsberg, ali ochigledno da se pare moraju negde pronaci.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

brate ja sad gledam ovaj sbb-ov raspored i pishe samo RTL, jezik nemachki, kanal S28 a tamo neki diznijevi crtaci na engleskom oO. nije me mrzelo pa sam prelistao sve kanale i nashao ga na C27 ali nemachki RTL ne hrvatski.

http://www.sbb.rs/cms/view.php?id=131

aj reci na kom je kanalu za obichan SBB kod tebe leba ti.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

dare, nema rtl hrvatski na sbbu, samo hrt1 i hrt2 :\

jbg, osudjeni smo na tijanicevu TIRANIJU, nabijem ga na kurac jako.

Nemam ni ja taj hrvatski rtl. A ovo nije tijanicevo sranje, zasticeni superligaski termin je. Sat vremena pre i sat vremena posle utakmica, koje su u 4.30 danas. Za onaj prenos United-Arsenal ce izgleda popiti kaznu...

Link to comment
Share on other sites

ja gledao utakmicu na sbb-u , rtl hrvatski,, odlicna utakmica.. man city dominirao u prvom poluvremenu onda je arsenal do neke 70 minute kidao , i man city odradio 2 kontre dao 2 gola i onda pred kraj dao jos jedan , 4-1, i rosicky u 88 dao drugi gol za arsenal

adebayor jednom prediblao celu odbranu arsenala i dao extra loptu srf a ovaj promasio zicer,moglo je biti i 5-1.

pa moze se reci da je bio 1 gol autogol almunije,ricards sutao extra glavom a lopta se odbila od stative u almuniju i eto :D

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...