Jump to content

Premier League 2010 !


ArktickaLubenica

Recommended Posts

pa dobro, bio je skup, ali je bio i 6. asistent lige, kad pogledaš koliko se para daje za druge likove koji ne valjaju kurcu, on je još i ok plaćen

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolko ti lupaš, ja ne kapiram taj hejt ka hrvatima koji provlačiš svuda.. modrić dečko je imao više nego dobru prvu sezonu, i sad odlično igra

nema hejta,nego kolko su ga hvalili na hrvatskim televizijama i index.hr-u ,posto ga pre nikad nisam video kako igra,ocekivao sam neku senzaciju ali nije to pokazao ,barem po meni,kolko su ga ovi budzali u medijama ocekivao sam bolje

Link to comment
Share on other sites

pa realno, i treba da ga hvale. On je došao iz kurac lige, i odmah postao standardan prvotimac. Ne znam kom je to našem igraču uspelo, a da je otišao u jaču ligu, svi su polusezonu presedeli na klupi dok nisu krenuli da igraju. Vidić je došao iz Rusije, pa je opet propustio prvu polusezonu, Bane ni ne igra redovno, Žigić znamo kako je prošao u Valensiji, a Lole Smiljaniće, Gulane, i sl neću ni da pominjem. Jedini pohvale vredan jeste Sulejmani, ali opet on u zadnje vreme nije u nekoj formi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno istina je to da Hrvatski mediji uvelicavaju uspehe njihovih fudbalera barem 10 puta... Ali slazem se, Modric je sasvim fino igrao prosle sezone a ove ocekujem da bude jos bolji... A Highl1 ipak su Manchester, Chelsea i Valencia(pogotovo u napadu) veci klubovi od Tottenhama, eto ti Eduardov primer da nisu ni oni drugaciji od nas. A imamo i mi recimo Kacara koji je za jednu polusezonu postao glavni igrac Herte... A i Zigic kad je igrao za Racing u prvoj sezoni bio standardan, cak i boom te sezone u Spaniji.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

necu komentarisati toliko suteva u jebenog Fridela...pojeo ih je pool. Prvi gol ok, ali drugi je bio posle nepostojeceg kornera, a treci ne kapiram zasto je Stivi pravio faul...

Sudija=kriminalan, treba ga ubiti, Toresu naprave masnicu preko celog lica i nije faul, a ovamo svira svakojaka sranja za valjanje po 10 minuta, cigani bre...Pool osvaja

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...