Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

Покушаћу опет и то је то:)

Све време се и вртим око тога. Дакле, колико ја видим, ти поштујеш одређене особине. Поштујеш их као особине пер се. Међутим, Бисс је рекао да је Карлеуша цар и да је Цвија за риспект. Значи, ја сад тебе да питам, без поштапања, дељења итд. - да ли ти поштујеш Мишковића, шта би ти мени рекао? Да или не.

Пре него што заустиш ''није фер, ограничаваш ме'' морам да напоменем да би било мало чудно да некога у исто време поштујеш и не поштујеш. Питање је врло просто, да ли поштујеш Мишковића?

И опет се враћамо на пример са ујом који коље људе много брзо. Ја ту не видим (ајде да променим ово, да не би било ''е па ја видим лол шта ћемо сад''), ја кажем да је парадоксално риспектовати тог лика по било ком основу јер је сваки део њега управо то - део њега. Преданост нпр. он поседује ту особину. Та особина може бити позитивна. У његовом случају не видим како је позитивна. Нису људи шизофрени па да их сецкамо ''е ја поштујем мишковића што је дао паре у сиротиште, ал га не поштујем што је говно'', океј, који је ботом лајн - да ли поштујеш Мишковића? Ја не, рецимо.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па, то је Мишковић зар не?:)

И то што је криминалац и говно га не спречава да поседује неке позитивне или потенцијално позитивне особине, наравно. Али он остаје он. И за њега ја немам риспект. Да ли поштујем нпр. одлучност? Да. Да ли поштујем Мишковића јер је одлучан? Не.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tacno, tacno. samo sto ne postoje miskovici i bahovi samo. cviju nikad nece biti bahov cistac cipela, a kamoli bah, al nije kriminalac, ne stavlja marze na mleko 70din sirotinji i nije se obogatio u ratu vec se tripuje da je snup i jebac i dobro mu ide :)

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Онда имамо другачији трешхолд за риспект. Мени је онда тај лик што је поштен и трипује се да је Снуп и добро му иде са тог аспекта, не знам, ''океј дечко'' или ''нормалан човек'' или шта год, али цар и за риспект, тешко...

Наравно, није мој риспект резервисан само за Баха и ликове који спашавају труднице из пожара, али господин Цвија би морао да покаже још бар неколико жешће озбиљних плусева. Он само прави неку музику (која је лол) и живи од тога и није криминалац и пљачкаш. Он заслужује риспект у виду неког хуманог риспекта за све људе који нису гамад, оно, поштујеш га што је људско биће и то. Али, зна се шта значи ''риспект'' кад се каже као термин. Лупам, ја за себе никад не бих рекао да сам за риспект (јесам ко и сви остали, али причано о овом риспекту као да сам цар и респектабилан), а капирам да шијем Цвију по педесет фактора.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

opet i za mene je on ok lik, ali rispektujem sto se posvetio necemu i uspesan je u tome, daleko od toga da je on car, al nije ni komoner. uspeo je vise od 99% foruma svojim radom i zalaganjem. muzika mu je tres, ali hej i moj kod je spageti kod, a i tvoje slike su malo musave :)

mislim, moras postovati kad neko u ovoj usranoj drzavi nesto napravi svojim postenim radom.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Јесу мусаве, али су пет пута боље него његове песме, а и песме су ми пет пута боље од његових:) Али то није ту најбитније, битније је заправо да ли ја мажем људе мојим сликама или не. Ја то не радим, а мислим да он ради. Зато је он мени мали Мишковић, а ја сам готива!:)

То зарађујем мање од њега, то је нека друга прича и заправо нема везе са мојом респектабилношћу, то причам све време. Можда ја више радим од њега? Можда га је усрало па је намлатио паре тотално несвесно, не зна ни сам зашто? Мислим, мени ''слуша га гомила људи'' не говори ништа осим тога да га слуша гомила људи. Све даље су спекулације. Дакле, понављам, то што неко прави популарну музику мени није повезано са тим да ли је он за риспект или не.

mislim, moras postovati kad neko u ovoj usranoj drzavi nesto napravi svojim postenim radom.

Под један, мени је минимум минимума за неко основно људско поштовање да је неко поштен.

Под два, шта је то нешто и да ли је битно шта је то нешто (опет прича са кољачем и хот договима)? И најзад, ми то не знамо, ко што рекох, можда га је усрало... Можда је платио пропаганду... Можда и није, можда је вредан и радан, пожртвован, креативан, али јебига то су његови домети - можда! Али то нама чињеница да он пуни хале не говори. Чињеница да пуни хале нам говори само то да пуни хале.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se :D

Al ono sto sam ja hteo reci, a nisam bas najbolje objasnio je da imas gomilu cvija koji i se i dalje zicaju od keve za pljuge i nikad nece uspeti, koliko god pesama da naprave o prcanju riba u separeu, a samo jednog PRAVOG cviju koji djira nove bengule :D taj cvija je specijalan i ima neki poseban dar! ne moze to biti cista sreca.. preskillovao je biznis!

I da, nikako nemoj da pomislis da sam poredio njegovo umece u muzici sa tvojim u slikanju. lol :)

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Међутим, Бисс је рекао да је Карлеуша цар и да је Цвија за риспект

Ne izvlaci stvari iz konteksta, Darijan(?) je lepo rekao tamo gde sam ga citirao.

Verujem da niko normalan ne moze da kaze da je Karleusa car i Cvija za rispekt, ali ono sto oni rade ne shvatam kao neko veliko zlo, i to sto oni rade ja postujem! Mislim, jbt mozemo u krug da se vrtimo sad koliko hoces, ali mislim da smo shvatili sta su pisci rekli.

Link to comment
Share on other sites

Citam komentare sad za elitne odrede i sl.

Ne volim muziku koju prave i sto ce biti uzori malim bratorima ali brate imaju mass respekt od mene. Izvalili su fazon i sad tamane lovu u ovoj nesrecnoj drzavi.

Nesto slicno kao za Karleusu, za koju nemam reci sto se tice njenog pevanja i ponasanja, ali brate napunila je jebenu arenu, pa ona je jebeni car.

VID KONTEKSTA JEBOTE

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

da li ti elitni odredi imaju "mass respekt", iako ih ne slusas?

da li ti je jelena karleusa car, zato sto je napunila arenu?

jos si rekao da postujes njihov rad.

ja cu reci da njih boli bas kurac za sve, uzeli su lovu zato sto je narod telad, ali da postujem njihov rad i da su carevi...

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nevezano za celu diskusiju, odgovori mi na dva pitanja ako mozes

da li ti elitni odredi imaju "mass respekt", iako ih ne slusas?

da li ti je jelena karleusa car, zato sto je napunila arenu?

treba ti cetiri slova da mi odgovoris na ova dva pitanja

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim problem da ti ne odgovorim ali ne moze sve crno i belo, ima tu dosta sive boje.

Bicu sto kraci i verovatno se ponavljati.

Karleusa, elitni odredi i njima slicni, usled ociglednog muzickog nedostatka, i nedostatka mozdanih kapaciteta, uspeli su da naprave kintu i popularnost i to je ono sto ja POSTUJEM, nemoj da pricas o "mass respektu" i slicno, posto sam se u predjasnim postovima jasno izrazavao, a upotrebljavao sam takve izraze cisto da bih pojacao moj stav.

Darijan je napravio finu paralelu sa Miskovicem:

Onda se slazemo oko svega izuzev pojmljenja pojma rispekt i dozivljavanja istog. Sta ja znam, ja rispektujem Miskovicevu snalazljivost, beskrupuloznost i sposobnost da upravlja celom drzavom, iako ga kao coveka ne rispektujem ni malo jer je govno, kriminalac, prevarant, secikesa itd...[/quote"

I ta paralela se moze fino upotrebiti na Karleusi, odredima, itd itd.

Jel me razumes? Ili ces i dalje sa cinicnim stavom pokusavati da me "spustis"?

Link to comment
Share on other sites

Samo glup covek koji je svestan toga da je glup i ne pravi se pametan moze da zavredjuje postovanje, jer onaj koji je glup a pravi se pametan nije samo glup vec i idiot, a on ne zavredjuje nikakav respekt.

Ja ne znam da sviram/pevam/komponujem/pisem tekstove, ali sam toga svestan i ne pokusavam da napravim nesto sto ne umem, oni to takodje ne umeju , a rade to i zaradjuju na svom jeftinom radu.

A ova paralela sa Miskovicem je isto glupa, jer takvo rezonovanje moze da napravi samo kompjuter koji meri agility/strength/intelligence a ne covek sa sistemom morala, onda je i diler koji valja travu deci ispred 15 skola super snalazljiv i sposoban, i zaradjuje od onoga sto radi...

Ko da slusas pevaca koji peva o jebanju kurvi , a znas da je pedercina, ne znam , ja bih se osecao retardirano u pokusaju da ignorisem ovo drugo

Link to comment
Share on other sites

moja pitanja su u stvari tvoje recenice, sa znakom pitanja na kraju

samo sam zeleo da mi potvrdis

a i evo sada si rekao da POSTUJES nacin na koji oni dolaze do kinte, sto je, po mom nekom skromnom misljenju, veoma lose

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Haha musave slike [:D]

Doolio jedino da pocnes hiperrealizam da radis , speedpainting fazon, to ima bolju prodju :P

Није хипер више ин, мора то мало хипстерскије у ово време:)

А спидпејнтинг је лаж, свако ко се рекламира као спидпејнтер лаже колко му је требало или спидпејнтингом зове убрзане клипове нормалног пејнтинга на јутјубу:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...