Jump to content

ESS cup - rezultati


prota_

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakav je no manner pricati tako. "prokleti beogradjani namestaju i kradu novi sad!!!11" realno gille iskompleksirao si se mnogo u ovom slucaju.

evo kazacu ti kakva je situacija bila. oni su igrali ozbiljno, kolko sam primetio, prvih 5-7 rundi (prvu koju su dobili kalasem, pa smo im mi vratili valjda eko ili tako nesto) i onda su se pojedini igraci smorili, jer su vec znali da ne prolaze dalje a i 2 su se svadjala a realno nije vredno toga.

ps. horage dugujem ti cokoladicu sto si namestio da prodjemo !!11 i puno te volim! <3 :* :PpPpPPpPp

ps2. ljubim vas sve, bio je super turnis.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

eyel ti si stariji decko i trebao bi da znas sta znaci rec komplex.... svaka cast vasoj ekipi i sve to al realno da vas nisu pustili ne biste ih nikad dobili ... samo malo budite realni i to je to .... ne bitno sta je bilo bilo je vidimo se na sledecem turniru !

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

gotivim ja tebe bre samo ne mislim da je posteno da pises takve stvari.... mislim "sve to al realno da vas nisu pustili ne biste ih nikad dobili" wtf? tacno je ta recenica ono sto mi jako smeta u tvom stavu posle tog meca.

mislim smesno je jer smo mi dosli na turnir sa cistim mixom i likom koj nije igrao cs godinama, cisto da bi malo blejali i igrali cs for fun. pa mi sve ovo deluje jako smesno, kao da smo sk i fnatic pa se mi tu kao svadjamo :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Mihailo: Kao jedan od najboljih igraca cs-a kod nas, kako komentarises ispadanje kriletove ekipe?

UndYinG: Zelim da porucim samo jednu stvar. KRILE, IMAO SI IH!

GG krilence, eyelence ...

Edited by mihailo : fsg!

Yoda: The other side is dark.. very dark.

Obiwan: Quit whining and eat your toast already

Link to comment
Share on other sites

gg WTT,teamwork i kbp!

samo za Hogara

!!!!

kakva sjajna riba ohhoh!

elem, prodo sam brata eyela za ovaj tur medjutim on je nasao jso boljeg igraca (ne znam tacno kog ali svi su bili sjajni!) i stigli do 1/4 finala. cmok za sve vas!

gledao sam masu meceva i super igrate, uzivao sam gledajuci phb, ndie,wtt, vrts, ess... bilo je boostova, promena ritma, nekih lepih napada sajtova, svaka cast nisam ocekivao da cu toliko uzivati u svemu. malo mi je zao nekih ekipa shto su ispale a videlo se da su vezbale. ne bih sad izdvajao nikoga ali ako bih morao mnog mi se svidela igra phobije, ne znam momke itd, ali misilm da juce nisu imali ni malo srece a bez toga se ne moze.

ii da cuveni hltv lajn: p[]z m[]mci j3l 0v0 l1v3? hahhahaa

pozdrav od formija!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

svidja mi se ova pesma od marte savic :D

Javi kad nadjes zamenu

pola bar mene da je

mozda se tada uplasim

al' do tada ne zasmejavaj me

To su muski kompleksi

da svi kazu ekstra si

tralallalala :D

@ eyel - VOLIM TE GABIIIIIII <3 :* :)))) ;p

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

a da :D za turnis :D MASHINE PREJAKE :D nikada bolji kompovi :D kasnilo je,kao i svuda sto kasni,dodushe malo vishe,ali nema veze :D

extra blejica :D

upoznao sam pishtu geya,super lik :D neverwood isto :D i ostali koje sam upoznao :)))

:*<3

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

kbp izgubio od TW-a kad je hogar pod stolom poceo da mazi dzonija :S od tad sve krenulo nizbrdo :S :D :D <3

a shto sada shirish neistine ? :D imash ti te gey porive :P znao sam oduvek,da si u dubini dushe,ti taj :D

nije bilo mazenja :D nego su mi se madjari popishali po faci xD

dobar tur,sa malim propustima,josh jednom..odoh da zdernem neshto i na spavanje :)

:*

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

kakva sjajna riba ohhoh!

elem, prodo sam brata eyela za ovaj tur medjutim on je nasao jso boljeg igraca (ne znam tacno kog ali svi su bili sjajni!) i stigli do 1/4 finala. cmok za sve vas!

gledao sam masu meceva i super igrate, uzivao sam gledajuci phb, ndie,wtt, vrts, ess... bilo je boostova, promena ritma, nekih lepih napada sajtova, svaka cast nisam ocekivao da cu toliko uzivati u svemu. malo mi je zao nekih ekipa shto su ispale a videlo se da su vezbale. ne bih sad izdvajao nikoga ali ako bih morao mnog mi se svidela igra phobije, ne znam momke itd, ali misilm da juce nisu imali ni malo srece a bez toga se ne moze.

ii da cuveni hltv lajn: p[]z m[]mci j3l 0v0 l1v3? hahhahaa

pozdrav od formija!

Hvala u svakom sluchaju ... Nismo igrali 20dana zajedno , pred turnir smo vezbali neshto malo tj. samo ponavljali :)

Prota kaze navodno fobiji nije radio drajver , a on je sedeo iza i gledao non-stop + su meni mashinu nameshtali pola sata i chim sam ushao u igru odma je krenuo live...

Nema veze , nauchili smo za sledeci put :)

GG svima josh jednom :D

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

4gl osvojio.

Svaka cast proti i Pisti koji su ceo dan bili na nogama. Turnir zamerka za bespotrebno premestanje i samim tim kasnjenja turnira,jer prilikom premestanja dobili smo losu masinu sa fps-om i masinu zvuka bez oko koje smo se jebavali 2,5h sigurno..

gg 4gl na dobrom mecu na sve tri mape, kao i gerili sa kojom smo igrali 15 15, takodje svaka cast ekipi ragazzi koji nisu za podcenjivanje.

Trudili su se ljudi, iako masine i igraona nisu nesto gledali su da ovo odrade maximalno, a i niz druma poseduju dobar Giros :)

Sve u svemu, vidimo se na nekom sledecem eventu gde ce biti manji trosak :P

gg all

p.s. demoi naravno ako moze uskoro

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...