Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve to ništa ne znači, pobeda na JNA i partizan je prvi..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

opa, posle jucerasnjih 1:0 sa pijanim Ukrajincima/Rumunima i pobede na skijalistu JNA, nemoram da se sankam ovi Partizanovci su to uradili umesto mene. :)

drago mi je sto smo prekinuli ogromnu seriju poraza, ali to neresava problem. problem imamo, glavni problem je u upravi, a bojim se da izbori nece nista resiti jer ce pobediti sadasnji predsednik i njegovi ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Posteni drug Sting ^_^

Poshteno, Djindjic.

Nego shta nego poshteno. Setite se samo da je to covek koji ima govornu manu a gurali su ga da bude neki komentator/PR. Nije u pitanju samo on, vec ekipa ciji je on samo glasnogovornik. Verujte, ako ta ekipa dodje u FK Partizan nece ostati kamen na kemenu posle njih. Deo te ekipe je bio u Zvezdi prethodno! Shta se desilo sa Zvezdom?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ali koji vrh, gledam danas neku emisiju sa Topalovicem na SOSu i gost Milosevic i javlja se gledalac, i pocne da trabunja i pljuje Milosevica, onda kaze da radi u Partizanu i blabla prekinu ovi razgovor i kaze Savo :"Ne bih da odgovaram na pitanja advokata gospodina Djurica..." x ))) Idiotizam.

Link to comment
Share on other sites

Ali koji vrh, gledam danas neku emisiju sa Topalovicem na SOSu i gost Milosevic i javlja se gledalac, i pocne da trabunja i pljuje Milosevica, onda kaze da radi u Partizanu i blabla prekinu ovi razgovor i kaze Savo :"Ne bih da odgovaram na pitanja advokata gospodina Djurica..." x ))) Idiotizam.

on je rekao da nece da prica sa Djuricovog advokatom preko telefona nego u fotelji preko puta njega u studiju. pa taj lik ga nista nije pitao (pa Savo nemora da mu odgovori), on je samo pljuvo, da nekazem vredjao.

Ja bi najvishe voleo da Savo dodje u FK Partizan i da ja pojedem svoje reci ali tako nece biti.

nece biti jer Djuric ima podrsku od vecitih clanova skupstine/upravnog odbora.

upravo to sto se ti plasis, ja govorim od pocetka sezone i plasim se da ce tako i biti pod Djuricem i sadasnjom upravom.

nervira me sto cerga trenutno izgleda kao stabilan klub (imaju dugove, ali na prvi pogleda mi izgledamo jadnije od njih), a pre godinu dana su grcali u blatu. sta ti je marketing...

Link to comment
Share on other sites

n1106572001_30096386_2217.jpg

jebiga, zamalo naš čovek da dođe [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a to je tek katastrofa, naročito kad pogledaš partizan.net ili koji već portal gde navijači glasaju 90% za Savu..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...