Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Глупо је тек тако попљувати неку групу, поготово ако ниси ни био рођен кад су стварали или си био дете.

Једноставно то је део културе тог времена.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ovaj depressed je iz nekog malog grada sigurno.

ljudi su nekad nosili zvoncare, brkove (chak i zhene) i dugachku kosu

ti i sad imaš dugačku kosu, glupane

Ko mi bude kenjao da mu brišem postove, obrisaću mu post.

matori, nemoj više deliti nulom :(

Link to comment
Share on other sites

Penis penis penis lol jos sam na moru,smorilo me kupanje i jebanje ocu da se napijem,napusim i pricam masne price sa stokom iz bloka ololo

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

omg... ko ti je nastavnik/mentor ? kako vec to da se zove tamo.

Dr Goran Đorđević, sa Niškog PMF-a.

Kako te je neko pustio da radis projekat o izmisljenim cesticama koje skoro sigurno ne postoje? :P

Nema dokaza ni da postoje, ni da ne postoje. Počeo bih sada raspravu, ali sam tolko umoran, da ću da zaspim za lapom...

btw Javili mi da sam bio danas na B92 u vestima u prilogu o novom finansiranju Petnice, nešto čeprkam po labu...

Link to comment
Share on other sites

Vraca se Kreator....\o/

Malinari krenuli peške za Beograd

Autor: N. Kovačević

Arilje - Proizvođači malina juče u podne u centru Arilja organizovali su protest, a kako se niko od predstavnika države nije pojavio da sasluša njihove probleme, njih stotinak, dva časa kasnije, peške su krenuli magistralom prema Požegi i dalje ka Beogradu.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jebo im ja mater, zablokirali celu magistrali, jedva smo zaobisli nekim sporednim ulicama u Pozegi. Nasli 2 nedelje posle berbe da protestvuju, da su hteli rezultate, trebali su da rade kao i ranijih godina, lepo poseku sve maline i da vidis kako bi hladnjacari isli po kucama da ih mole da posade nove, ili da sve ubrane maline prosipaju ispred hladnjace, a ne ovako, sav rod su predali i ocekuju da ce ih hladnjacari saslusati. 6 sati sam proveo u busu, za 200km duzine...

U nedelju u Novi Sad sa drustvom, dodjemo ujutru, vratimo se uvece, malo da obidjemo i taj grad.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Potvrdio Island od 06/09 do 19/09. Posle malo UK.

Je l' zna neko neku tehnicku robu ili nesto, sto je znatno jeftinije nabaviti u UK nego ovde? Npr, video sam da je N97 400 funti na eBay-u iz 300000 feedback prodavnice, a telefon je najbolji na trzistu trenutno. Msm nije isplativo furati takav telefon, ali samo kazem kao primer.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...