Jump to content

Pomoc za WoW


DontFear

Recommended Posts

Jedina razlika izmedju ovoga shto si ti napisao je u keshu,kol`ko sam ja skapirao?Mozesh da kupish prvo vanilu,pa tbc,pa wotlk a mozesh i sve u isto vreme..Mada kad stignesh do 60 trebace ti The Burning Crusade (tbc) da bi lvlovao do 70,kad stignesh do 70 trebace ti Wrath of The Lich King (wotlk) da izlvlujesh do 80..Gl :)

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Imash 2 nachina placanja:

1. nachin je Gamecard

Gamecard ti je kao dopuna za telefon.Traje 2 meseca,znachi kupish,ukucash kod i tvoj acc je uplacen na 2 meseca igranja..Gamecard koshta ~3k al` ovde mozesh da nadjesh jeftinije..

2. nachin je placanje putem kartice,koshta 13.5 eura i traje mesec dana..

:)

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Imash 2 nachina placanja:

1. nachin je Gamecard

Gamecard ti je kao dopuna za telefon.Traje 2 meseca,znachi kupish,ukucash kod i tvoj acc je uplacen na 2 meseca igranja..Gamecard koshta ~3k al` ovde mozesh da nadjesh jeftinije..

2. nachin je placanje putem kartice,koshta 13.5 eura i traje mesec dana..

:)

Ok placacu karticom nije frka to , nego ovo oko diskova ?Jel ja mogu sa neta da skinem expanzije posle , to mi se isto uvati ?da ne kupujem dzabe

Link to comment
Share on other sites

Ok placacu karticom nije frka to , nego ovo oko diskova ?Jel ja mogu sa neta da skinem expanzije posle , to mi se isto uvati ?da ne kupujem dzabe

Možeš da nadješ ekspanzije na netu, ali imaš i milion patcheva i kuraca, a suština WoW igre je nešto što se zove account. Kada to napraviš na netu, možeš da igraš. Kad nemaš acc, ne možeš da igraš. Dakle, može neki drugar da ti sa svog harda iskopira ceo wow, a ti da ga igraš sa accom kojim imaš.

Fora je, recimo, što ako za hiljadu dinara kupiš vanilla acc, moći ćeš da igraš samo do 60. levela i nećeš moći u outland. Ali, onda kako apgrejduješ acc, možeš da igraš i ekspanzije.

TLDR verzija: treba samo acc da kupiš ili apgrejduješ, sam wow iskopiraj od druga.

Link to comment
Share on other sites

hmm jel ovaj starke onaj starke shto je prskao sc, ako jeste naci cemo se u skejt parku pa cu ti objasniti lepo gde shta i kako i uzecesh od mene celu igru sa patchevima da ne dldujesh/instalirash/upgeradujesh itd... ako nije to taj starke jbg :D onda nadji nekoga ko igra da ti prebaci igru a ti lepo pravac www.wow-europe.com imash tamo da kupish preko kartice(koju si rekao da imash) nalog, mozesh i da dldujesh odande, napravish novog lika i uzivash :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

oko 1000 dinara ti je vanilla wow, tu dobijesh i mesec dana igranja, to ti je dosta za lvl 60... ali zadnji lvl je 80 I guess u know it, znachi treba ti josh 2 expanzije, poslednja ja oko 4000 za tbc ne znam ali savet je da kupish battlechest (vanilla+tbc) i kad nagurash 70 lvl (again dosta ti je mesec dana) kupish lepo wotlk koji ce mozda da pojeftini dotle (probobly not) i levelujesh josh 10 lvla... da treba ti neki net, recimo 512kbps je i vishe nego dosta :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

www.komparator.rs/

ovi prodaju, vidi cene, moze i da se naruci ako ti to nesto znaci (ako zivis u malom gradu i sl.)

edit: ovi likovi povremeno na svom sajtu imaju malware, ne kažem da je namerno (da, zna biti i nenamerno nekad) ali ipak ima malware-a...

Edited by brufen

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Najvise me jbu CD-ovi gde da ih kupim...

A skinuo sam jos davno neki WoW i secam se kad sam ga instalirao "lichio" je na original(Mislim da jeste)

e sad gde da kupim acc

kako to da platim ? koji sajt itd?

EDIT: Ako to uopste moze i koliko je to para? Sry za smor al jbg-a

kad zivim u budjavoj mitrovici :S

Edited by GeNoC1de
Link to comment
Share on other sites

Najvise me jbu CD-ovi gde da ih kupim...

A skinuo sam jos davno neki WoW i secam se kad sam ga instalirao "lichio" je na original(Mislim da jeste)

e sad gde da kupim acc

kako to da platim ? koji sajt itd?

EDIT: Ako to uopste moze i koliko je to para? Sry za smor al jbg-a

kad zivim u budjavoj mitrovici :S

http://www.wow-europe.com
zvanicni sajt za evropu. tu mozes i da kupis i da downloadujes igru:
http://www.wow-europe.com/en/downloads/client/index.html

kupovina igre se svodi na kupovinu accounta, download igre se svodi na torrentovanje preko njihovog klijenta.

u mitrovici bi trebalo da imas filijalu banke inteze, cije kartice rade za wow, a inace je najjeftinije placanje preko kartice (traze samo licnu kartu da se izvadi kartica). nadam se da admini/modovi ovo ne vide kao reklamu, vec savet, itd...

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...