Jump to content

internet kupovina vs delta city


Sarma

Recommended Posts

neo zakljucao topic, a ja ne mogu da izdrzim :P

najveca prevara je kada te miskovici i ostali lopovi nabede da je preko neta zajebano i kako su to sve scameri, zato je najbolje kod njih da pazaris, da te deru po usima i jos da ih indirektno reklamiras preko foruma sa stavom: zajebali xy lika preko neta... mozda i jesu ali ako je isao na www.cim_si_kliknuo_na_ovaj_link_vec_si_zajeban_sad_ne_moras_ni_da_kupis_preko_na

s.com

cisto da razgranicimo one koji stavljaju novac na elektronski rulet u bloku i nabedjuju mene da je igrati na pokerstars-u glupost zato sto program laze :P

[roflmao]

zato su nam i redovi u postama po 100 metara, a bankomati prazni... ajde ne opravdavam penzionere, ali mogu da razumem ljude od 70 godina koji nemaju poverenja u takve novotarije, ali mlade ljude... tuga :(

Link to comment
Share on other sites

votafak je klejbezabla? to je bila neka jezikolomka u osnovnoj školi, er tako?

A i, Sarmo, ne verujem da je u pitanju zavera, pa da te trgovci ubedjuju da je nesigurno kupovati preko neta, pre mislim da je to klasični strah od nepoznatog. Srbija je po razvoju interneta i net kulturi negde u sredini devedesetih. Vidim i po tome koliko se ljudi zbunjuju kad me pitaju gde da kupe nešto (najčešće knjige, ali i kamping opremu ili stare igre) i kažem im da naruče preko neta i svi su u fazonu, tri sekunde tišine i onda "a to radi?" :D

Link to comment
Share on other sites

votafak je klejbezabla? to je bila neka jezikolomka u osnovnoj školi, er tako?

13ym9gz.png

Vidim i po tome koliko se ljudi zbunjuju kad me pitaju gde da kupe nešto (najčešće knjige, ali i kamping opremu ili stare igre) i kažem im da naruče preko neta i svi su u fazonu, tri sekunde tišine i onda "a to radi?" :D

[roflmao]

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

votafak je klejbezabla? to je bila neka jezikolomka u osnovnoj školi, er tako?

A i, Sarmo, ne verujem da je u pitanju zavera, pa da te trgovci ubedjuju da je nesigurno kupovati preko neta, pre mislim da je to klasični strah od nepoznatog. Srbija je po razvoju interneta i net kulturi negde u sredini devedesetih. Vidim i po tome koliko se ljudi zbunjuju kad me pitaju gde da kupe nešto (najčešće knjige, ali i kamping opremu ili stare igre) i kažem im da naruče preko neta i svi su u fazonu, tri sekunde tišine i onda "a to radi?" :D

naravno da te trgovci ne ubedjuju, nego sam tako srocio zato sto nisam mogao da verujem sta sam sve procitao na lock topicu :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...