Jump to content

-Odabir servera-


ilidza

Recommended Posts

Interesuje me da li neko zna za neki pvp server u kome nisu svi lvl 80 ?

Igrao sam nekoliko dana na sylvani s novim herojem, night elfom, i 2 puta naletim na jos nekoga ko se lvl-uje... bukvalno kao da je prazan server.

Ako treba 90% questova sam da radim i gledam samo lvl 80 likove sa svetlecim armorima i macevima, nema potrebe ni da igram.

Link to comment
Share on other sites

Interesuje me da li neko zna za neki pvp server u kome nisu svi lvl 80 ?

Igrao sam nekoliko dana na sylvani s novim herojem, night elfom, i 2 puta naletim na jos nekoga ko se lvl-uje... bukvalno kao da je prazan server.

Ako treba 90% questova sam da radim i gledam samo lvl 80 likove sa svetlecim armorima i macevima, nema potrebe ni da igram.

Gledaces ih naredna 10-15 dana a onda ces i ti biti 80..........

Link to comment
Share on other sites

Znaci to je politika, na svakom serveru ?

Ne vidim car igranja mmorpg-a ako nema interakcije sa drugim igracima slicnog ranga tokom lvl-ovanja, ili sam ja skrenuo...

A da budem lvl 80 za 15 dana je nemoguce, jer nisam hard core igrac, vec casual

Link to comment
Share on other sites

Znaci to je politika, na svakom serveru ?

Ne vidim car igranja mmorpg-a ako nema interakcije sa drugim igracima slicnog ranga tokom lvl-ovanja, ili sam ja skrenuo...

A da budem lvl 80 za 15 dana je nemoguce, jer nisam hard core igrac, vec casual

Matori WoW se raspada... Blizzard je napravio da stvarno za 15 dana mozes da dodjes do 80, pogledaj na internetu ima milion gajdova za brzo levelovanje. ovaj je dobar www.wow-pro.com

A razlike izmedju 'svetlece' opreme casual i hardcore igraca.. nazalost nema tako da opusteno

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

Znaci to je politika, na svakom serveru ?

Ne vidim car igranja mmorpg-a ako nema interakcije sa drugim igracima slicnog ranga tokom lvl-ovanja, ili sam ja skrenuo...

A da budem lvl 80 za 15 dana je nemoguce, jer nisam hard core igrac, vec casual

Car igranja je bila vanila i na zalost toga nema vise..... 5 teritorije i 60 si lvl a nekada se secam pozavrsavao sve q i morao 2-3 lvl da farmuje sholo/strat/brd...

Link to comment
Share on other sites

ajde ne bulaznite, prijatelju, problem je u tome shto je wow postao jako lak za levelovanje, ko zna shta radi moze za 10ak dana da nabije lvl 80, drugo ubachen je death knight koji pochinje levelovanje od 55 lvl, tachnije 58 malte ne i krece iz outlanda... "char" wowa je u endgame pvp ili pve contentu...

ti jenki ako ti se ne igra nemoj da igrash, hejtuj na wow prichajte kao i svi ostali, a dechko kad postavi pitanje odgovori mu onim shto ochekuje a ne VAJN VAJN BLA BLA VAJN BLA... veruj mi da ce njemu koji je sad pocheo wow da bude do jaja isto kao i tebi kad si pochinjao...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Prvo, daleko od toga da wow umire. Menja se, to je tacno, na gore ili bolje? O5 je i to subjektivna stvar. Cini mi se da se vise fokusira na pvp nego prethodnih godina, olaksavanje lvlovanja moze se gledati i sa strane da nove igrace bi lvlovanje od 3 meseca moglo odbiti od igrice. Realno pre je sporije islo ali si imao samo 60 nivoa, sad ima dodatnih 20 pa je bilo ocekivano da se to sve malo ubrza. Mount na 20tom? Sto da ne, kome moze da skodi. Malo je pve skrsen atm ali popravice oni to sigurno. PVP nikad bolji, turniri sve poseceniji, sve vise ekipa, gledalaca, tu ne vidim nista sto ne valja. OP klase, uvek ih je bilo, trebalo je u vanila wowu uzeti flag od feral druida koga lece dva paladina. BOF i gg. Sad kazu DK je prejak, kakav je bio paladin na 60tom sa onim prejebanim specom ili lock posle u tbc-u, druid u s2 i nadalje?

Ono sto mi smeta u wow-u je sto sve vise pocinje da lici na CS, gubi onaj RP sto je imao, smanjuje se poistovecivanje sa likom kog igras. Milion altova, sumoning stone, portali prijavljivANJE za bg sa bilo kog mesta, fly mounti... To su neke stvari koje su malo ubile duh koji je wow imao u vanili ali o5 tesko da bi sada ja imao vremena za ozbiljno igranje vanila wow-a kao sto sam nekada imao, tako da se ne bunim.

Postao je instant, sto se valjda desava sa svakom dobrom stvari u modernom vremenu pa i video igrom. Sve se dobija brzo i lako, bez mnogo muke.

Ali i dalje tvrdim da bi u WOW trebalo ubaciti potpuno nov segment pvp-a koji bi vratio world pvp nazad. Negde sam procitao o "WANTED" sistemu i to mi se mnogo svidelo. Wanted posteri koji funkcionisu kao AH gde se biduje ime igraca i guilova za KOS liste i isplate po prvom killu ili broju ubistava. To bi mogla biti zanimljiva novina, ucenjena glava "Petarda" ili "Aridia" na 50k golda, pa raidovali bi Orgrimar samo da mu skinu skalp... Rankovi igraca u novom "head hunter" sistemu ili "most wanted"... Mislim da bi to bilo zanimljivo. Ali o5 cinjenica koja donekle onemogucava tako nesto su fly mounti, sumoning stone, prijavljivanje za bg sa bilo kog mesta, jednostavno ljudi se ne krecu toliko na lvl 80 pa bi ih bilo dosta tesko naci posto nemaju potrebu da izlaze iz gradova.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima. Igram wow na trial account-u vec 6 dana, a nakon toga cu odigrati i warhammer online takodje trial 10 dana, pa cu na kraju da odlucim za sta cu da puknem pare. Inace, provodim dnevno oko 2-3 sata max. igrajuci, posto nemam vise vremena. Vise sam okrenut ka pvp-u, mada mi je i pve dobar kad imam s kim da ga igram.

Link to comment
Share on other sites

warhammer trial je velika laz pazi! ja sam posle triala odushevljen lvlovanjem u pvpu reshio da kupim igru, bacio pare, stigao u t3 i nisam uspeo za 5 dana da odigram 5 pvpova, problem je shto na trial serverima ima brda lvl >10 likova koji naravno u tom bracketu igraju i lvluju kroz pvp tako da uvek imash quene... na normalnom serveru toga nema, chim predjesh lvl 11 i krenesh u tier 2 broj pvpova je drastichno manji, a u t3 katastrofalno manji, a questovi su shit! tako da nemoj mnogo da se uzdash u trial nego lepo uzmi nechiji account na zajam da ti da da probash veci bracket :P

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...