Jump to content

WTS acc hitno


Stari

Recommended Posts

Ovako, prodajem WoW acc sa sledecim sto se nalazi na njemu :

1. Human priest 80 lvl

2. Dwarf paladin 80 lvl

3. Drenai hunter 80 lvl

4. Drenai shaman 80 lvl

5. Gnome mage 80 lvl

6. Gnome warlock 80 lvl

7. Drenai warior 80 lvl

8. NElf druid 80 lvl

9. Human DK 80 lvl

10. Gnome rogue 73 lvl

- Svi ovi gore navedeni likovi nalaze se na EU Sylvanas serveru. Svi likovi takodje imaju i Fly-epick mounte osim rogua i poodosta dobre opreme uglavnom iz Naxx-a. Takodje na acc imam sve profesije i primarne i sekundarne na maxx skilu i podosta golda. Imam jos neke likove na nekim drugim serverima (nista vredno pomena, uglavnom oko 70 lvl). Acc je moj od prvog dana kada sam ga aktivirao nekada davne 2005 godine i samo sam ja igrao na njemu, a sada je doslo vreme da se zenim i zivot da promenim, tako da se pozdravljam od dragoga i nikada prezaljenog WoW-a.Za vise informacija u vezi prodaje acc mozete se obratiti na mail Starikum@gmail.com ili +38766 896 814

Edited by Stari
Link to comment
Share on other sites

Ovako, prodajem WoW acc sa sledecim sto se nalazi na njemu :

1. Human priest 80 lvl

2. Dwarf paladin 80 lvl

3. Drenai hunter 80 lvl

4. Drenai shaman 80 lvl

5. Gnome mage 80 lvl

6. Gnome warlock 80 lvl

7. Drenai warior 80 lvl

8. NElf druid 80 lvl

9. Human DK 80 lvl

10. Gnome rogue 73 lvl

au ludi lICHE koko si ti levelovo svaka ti ga dala

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

Koliko para ? 500 eura? :o

tbh, ako je tacno da ima ovoliko charova, i sve ovo sto nabroja da ima na njima preko gear-a i profesija... pa ne bi dao acc bez 2-3k eura, ne pisljvih 500 ^^

Pa 9charova sa epic flying je: (1k obicni + 5kepic +1k northrend) * 9 = preko 60k golda samo na mountove O.o

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

ok je to ali brate igra umire, tesko ce naci kupce za te pare, pogotovo ovde

Ne kazem da ne vredi nego jebiga, pogresna zemlja, i da ode na neki strani forum da proba da proda, od 100 ljudi 95 su skameri, tako da je to jedan veliki waste of time

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

tbh, ako je tacno da ima ovoliko charova, i sve ovo sto nabroja da ima na njima preko gear-a i profesija... pa ne bi dao acc bez 2-3k eura, ne pisljvih 500 ^^

Pa 9charova sa epic flying je: (1k obicni + 5kepic +1k northrend) * 9 = preko 60k golda samo na mountove O.o

da je svaki lik (ili vecina) gearovana iz U10/U25 onda da... ali sta ce bilo kome 10 lvl80 likova?

30rrwq9.gif
Link to comment
Share on other sites

da je svaki lik (ili vecina) gearovana iz U10/U25 onda da... ali sta ce bilo kome 10 lvl80 likova?

a sta ce kome U10/U25 gearovani likovi kad sa petchevima i expanzijama ta oprema postaje go penis

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...