Jump to content

Turnir u Novom Sadu, by World Net & Catacomba


koshuta

Recommended Posts

Turnir ce se odrzati u subotu, 18. VII 2009.

Prijava po ekipi je 2500din, i sve (tj. 95%) ide u nagradni fond

nagrade su :

1. mesto 60% od uplata

2. mesto 25% od uplata

3. mesto 10% od uplata

5% ide radnicima koji ce biti tu za vreme turnira

UPLATE MORAJU BITI NAJKASNIJE DO 15. JULA 2009. NA ZIRORACUN ILI NA RUKE, KASNJENJA NECE BITI TOLERISANA ZBOG ISPALA U PROSLOSTI

ziro racun ce biti okacen do ponedeljka

ukoliko do 15. Jula ne bude 10 ili vise ekipa, turnir se otkazuje do daljnjeg.

pravila, back door nije dozvoljen ni na 1. kuli, osim ako nije denyable, onda moze nebitno gde je ....

1manta

1 refresher

2hex/eula (npr 1hex+1eul)

2 necro

2 arcane ringa

podsetite me ako sam nesto zaboravio

igra se 6.59d -cm

u zavisnosti od broja ekipa ce se igrati partije, ali vrlo verovatno da ce se sve igrati na foru 3 partije, pa ko pobedi, ili ako bude 2-0 =gg

nema looser/winner bracket i sl.

u sredu (1. VII 2009.) cemo istaci plan igranja u zavisnosti od broja prijavljenih ekipa

izvlachenje papirica za grupe (ako bude grupa, sve zavisi od broja ekipa, tako da ovo jos ne mogu pouzdano reci),

koristice se 30 kompova i igrace se tako da nikada igraci iz iste partije nisu u istoj sobi i/ili u mogucnosti da cuju protivnike... kompovi su svi sa minimalno 1.5-2gb rama, mada vecina "vip" kompova su 2-4gb (ima ih ~20-25) procesori od 2800+ do dual coreova i sl. , ima 10 kompova sa TFT monitorima, wide, 20" incha, igrace se iz obe igraonice istovremeno, konekcija izmedju njih je 20mbps, net ima za downloadovanje (otvaranje stranica i sl, jednom rechju http protok) 2mb, i za igranje 3.5mbps sa odnosom 1:1 ako neko hoce da se igra dok cheka

prijave postujte ovde

za bonus info ili nejasnoce, mozte nazvati Viktora

064 9413323 silencioo/viktor/buktop/bechejac, jednom rechju, seljak

Trenutno prijavljenje ekipe:

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad je exit? ako se ne poklapa sa exit onda ok :)

poklapa se [:)]

daj bre mora li svaki turnir kad su ispiti/prijemni/kolokvijumi... daj odlozite za sledecu subotu 10/11.

hmm, kada su tacno? ako nista drugo, tj ako bude interesovanja, mozemo odloziti za 18. Jul, ali tada kontam neko ce biti na moru i sl :D

ovaj datum je izabran jer se niko nije bunio u prethodnom topiku

mislim da je bolje 3/4 jula jer prijemni i sranja... pa ako je jula,Vr dolazi ^_^

bolje pocetak jula zbog prijemnih ispita honestly

liferi ja se izvinjavam

oprosteno ti je.

ps. jel moze neko od modova/admina da promeni topic description ? tj da namesti datum na 18. VII jer ja to u editu obicnom ne mogu....

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

pa pazi za vas ne traje :)

mi smo na poslednjem turu igrali do 4am i to skroz na brzinu sa srs-om... a exit jedan dan =2k or more so gubim pare? ne... mozhe u petak :D

p.s. a vi brate iz nisha serete pa barem na vreme kazhite choveq kad vam odg/ne odg da znamo... ffs

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

videcemo rambe, videcemo (ako bude tour-a) xD pa eto, nenade, mozda i moze, valjda ce kosuta ili becejac javiti uskoro...

pa zar vec nisam rekao da moze 18og ? Meni je realno svejedno kada je datum jer vrlo verovatno da necu ni igrati, a ako budem igrao bice nesto for fun.

ps. moze bilo koji datum jer vlasniku igraonica je isto svejedno samo da se skupi ok broj ekipa i to je to...

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...