Jump to content

Bubice za ispit


Recommended Posts

Kod mene bi samo tako najebao. Imaju onu spravicu koja krene da pišti ko luda kada oseti neki elektronski uređaj. Na prošlom ispitu iz matematike, krene da pišti taj kurac, prilazi profan do mene, proverava da li sam ja u pitanju i vidi da dolaz s polja. Kad ono neki imbecil piči ni manje ni više nego gameboy.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta te tacno zanima, imam ja gomilu ljudi koji je to koristilo, cak mogu i broj da ti nabavim ako stvarno hoces da iznajmis ? :)

Sve to zavisi od faxa do faxa, i sta tacno polazes.

negde mozes i usmeno cak da prodjesh sa time, recimo da ti da napishesh koncept i za to vreme pisanja napishesh sve sto treba, ali tu moze da te zajebe na pod pitanjima nekim.

Najbolje je kad pises ceo test test, i jos ako vas ima gomilu ih..

Najjache mi je na mom faxu, bio je jedan ispit, iz predmeta antropomotorika, na prvoj godini.

I sad zajeban dosta predmet, ima da se uci boga oca, i + sto moras da polazes 5 praktichnih iz toga da bi tek onda mogao da izadjes na ispit. Posto sve svi smore dok poloze praktichno kad dodje ispit vecina ide na bubice, bole ih kurac da uche :D

E sad to je tek od skora krenulo kad se omasovilo ovo sa bubicama, i sad amfiteatar pun do kraja, sede studenti i kao ovaj profa ulazi, i trazi sta ce da bude od pitanja... Nadje prvo pitanje i kaze ga, i to kaze normalno, mozda malo jache da svi cuju. Provalio je naravno posle da svi koriste, treba njemu vremena. Sad svaki put kad daje pitanja na tom ispitu SHAPUCE , i onda ceo amfiteatar ponavlja pitanje, pa ko ponovi on je naravno sumnjiv da ima bubicu ili bubu u uhu kako on kaze :))

mene licno je zent da se zezam sa tim stvarima, pogotovu sto bi bilo bas zajebanih kazni...

Link to comment
Share on other sites

Kao potencijalni hejter zeleo bi da postujem.

Kao prvo zamolio bi te da uklonish avatar koji trenutno koristish buduci da je u koliziji sa pricom o bubici. Kao drugo mogu samo da ti pozelim da ti bubica ne radi, i da ti kazem da si slab covek koji nema moral.

uf, ostavio si dushu na pravnom fakultetu, osecam :)))

Bring It

Link to comment
Share on other sites

daj, sta prozivate lika sto trazi bubicu... ja realno nikad to ne bih uradila, ali sta se mene tice to sto neko hoce i moze da se snadje i u ovom slucaju i inace. a i, svi smo mi nekad nesto prepisali, jel. :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Jel mogu samo josh ja jedan post pre nego shto se pojavi Mohi? [:)]

uf, ostavio si dushu na pravnom fakultetu, osecam :)))

Verovali ili ne, studiram na Megatrendu [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...