Jump to content

Windows 7 i CS 1.6


Recommended Posts

Pre par dana sam instalirao Windows 7 na svom lap topu (acer aspire 5520g), i veoma sam zadovoljan kako mi sve radi,svi drajveri su se lepo instalirali,svi programi i igre rade...ali imam problema sa cs-om.... FPS mi stalno pada,naravno iskljucen je vertical sync i ostale stvarcice,fps_max je 101, stavio sam ga i da radi na jedno jezgro,ali opet nista....imao sam ranije onaj AMD_CPU_OPTIMISER,i kad njega instaliram FPS je zakucan na 100...ali sada ni to ne pomaze. Svi drajveri su novi novcati....

Da li ima neko neke sugestije ili je imao slican problem ko ja?

Molim bez odgovora "vrati se na XP" posto imam na drugom kompu XP,ali zelim da i na ovom radi savrseno posto je OS skroz dobar

Link to comment
Share on other sites

Isti takav problem imamo i mi u skoli, isto imamo 7, ali na nekima ide opusteno 100 fps a na drugim ne moze(iste masine su u pitanju), i pored toga sto je iskljucen v-sync ...

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Isti takav problem imamo i mi u skoli, isto imamo 7, ali na nekima ide opusteno 100 fps a na drugim ne moze(iste masine su u pitanju), i pored toga sto je iskljucen v-sync ...

lol u skoli, sto ja nisam isao u takvu skolu, 'de bi mi bio kraj [:D]

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pre par dana sam instalirao Windows 7 na svom lap topu (acer aspire 5520g), i veoma sam zadovoljan kako mi sve radi,svi drajveri su se lepo instalirali,svi programi i igre rade...ali imam problema sa cs-om.... FPS mi stalno pada,naravno iskljucen je vertical sync i ostale stvarcice,fps_max je 101, stavio sam ga i da radi na jedno jezgro,ali opet nista....imao sam ranije onaj AMD_CPU_OPTIMISER,i kad njega instaliram FPS je zakucan na 100...ali sada ni to ne pomaze. Svi drajveri su novi novcati....

Da li ima neko neke sugestije ili je imao slican problem ko ja?

Molim bez odgovora "vrati se na XP" posto imam na drugom kompu XP,ali zelim da i na ovom radi savrseno posto je OS skroz dobar

steam ili non ? Steam pusta updatove za nove sisteme (logicno), nonsteam i moze da pravi problem, kao sto je meni pravio na visti jedno vreme.

lol u skoli, sto ja nisam isao u takvu skolu, 'de bi mi bio kraj [:D]

eee a mi imali i turnir u cs-u :D

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Pre par dana sam instalirao Windows 7 na svom lap topu (acer aspire 5520g), i veoma sam zadovoljan kako mi sve radi,svi drajveri su se lepo instalirali,svi programi i igre rade...ali imam problema sa cs-om.... FPS mi stalno pada,naravno iskljucen je vertical sync i ostale stvarcice,fps_max je 101, stavio sam ga i da radi na jedno jezgro,ali opet nista....imao sam ranije onaj AMD_CPU_OPTIMISER,i kad njega instaliram FPS je zakucan na 100...ali sada ni to ne pomaze. Svi drajveri su novi novcati....

Da li ima neko neke sugestije ili je imao slican problem ko ja?

Molim bez odgovora "vrati se na XP" posto imam na drugom kompu XP,ali zelim da i na ovom radi savrseno posto je OS skroz dobar

Probaj sa drajverima za vistu....uspevalo je na desktop racunarima,za lap ne znam,ali ne skodi da probas...

Link to comment
Share on other sites

Logicno je ako imam Windows 7 da imam sve Vistine drajvere,posto ne postoje drajveri za sedmicu.

Imam non steam,ali kod svakog drugo kod koga sam probao nije bilo nikakvih problema.

Ne postoje nikakva ne slaganja,probao sam i starije i novije drajvere i nista ne pomaze.

Ne bih ti preporuchio Windows 7... Probao sam jednom i nikad vishe.... Previshe "nabudzen" windows..

Zamolio sam bez ovakvih komentara,jer mi je posao vezan za software,tako da se razumem dal je previse nabudzen ili ne....tako da opusteno mogu da ti kazem da ce Windows 7 kad izadje full verzija objasniti svim operativnim sistemima.

Link to comment
Share on other sites

Logicno je ako imam Windows 7 da imam sve Vistine drajvere,posto ne postoje drajveri za sedmicu.

Imam non steam,ali kod svakog drugo kod koga sam probao nije bilo nikakvih problema.

Ne postoje nikakva ne slaganja,probao sam i starije i novije drajvere i nista ne pomaze.

Zamolio sam bez ovakvih komentara,jer mi je posao vezan za software,tako da se razumem dal je previse nabudzen ili ne....tako da opusteno mogu da ti kazem da ce Windows 7 kad izadje full verzija objasniti svim operativnim sistemima.

DOKAZI!

just kidding :P

Link to comment
Share on other sites

lol u skoli, sto ja nisam isao u takvu skolu, 'de bi mi bio kraj [:D]

Cak sta vise dobijam kljuceve od kabineta, i skupimo se i celu noc pikamo ... Jos iz dva kabineta mozemo igrati znaci oko 30 racunara ;)

Ali nas bude oko 20-ak ... malo nas kara lag al je dobra zajebancija ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam dosta problema dok nisam namestio da cs sljaka na win7 kao sto je radio na winxpu.

U svakom slucaju, stavi win7 drivere za graficku ako imas nvidiu obavezno. winxp mouse fix ce ti raditi na win7.

Kao sto sam ti rekao, imao sam isti problem kao ti, padanje fpsa, stavljao sam na high priority i nije bilo problema. Sada nemam taj problem iako ne stavljam na high, mozda sam cacnuo nesto a ne znam sta sto je pomoglo.

Ali u svakom slucaju obavezno stavi win7 drivere za graficku, ako ne pomognu stavi starije drivere za vistu.

Hm...sad sam pogledao cs mi radi u compatibility modeu za winxp service pack3, probaj i to.

Link to comment
Share on other sites

Sve sam probao,ali i dalje ista prica....

E sad...sta tacno radi mouse fix,nikad ga nisam skidao tako da ne znam nista o njemu,zasto bi on trebao da pomogne?

I gde i ma da se skine a da ne mora da se registrujem na sajt,posto sam prosao 3 strane na google-u i svuda mora registracija a mrzi me :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...