Jump to content

Ne daj se bre, Bogdane


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Bogdan Diklić izašao iz bolnice

29. jun 2009. | 14:54 | Izvor: B92

Novi Sad -- Glumac Bogdan Diklić je napustio Institut za kardiovaskularne bolesti Vojvodine, a oporavak će nastaviti kod kuće, saopšteno je iz ove ustanove.

16248713514a48b94ed8289758148063_extreme.jpg

U Institutu za kardiovaskularne bolesti navode da je Diklić bolnicu napustio u stabilnom zdravstvenom stanju.

“Izuzetno sam zadovoljan uslovima boravka, profesionalnošću lekara i svih zaposlenih u ovoj vrhunskoj medicinskoj ustanovi. Hvala im na nadljudskim naporima i znanju, velikoj brizi, humanosti i ljubaznosti koju su mi sve ovo vreme bezgranično pružali“, rekao je Bogdan Diklić.

Da podsetimo, poznati beogradski glumac je 31. maja hitno primljen u bolnicu, nakon što mu je pozlilo tokom izvođenja predstave na sceni Sterijinog pozorja u Novom Sadu. Prema navodima lekara Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine, tokom lečenja, Dikliću su sanirane tri bolesti koje su mu ugrožavale život.

Link to comment
Share on other sites

pokusavas, mozda ne svesno, mozda ne namerno, ali brate, mislim da je neukusno da tako uleces na ovom topicu, vidis da je bilo stani-pani, otvoren topic, lik se izvuko, svi srecni i radosni, onda ti dodjes da downujes zato sto si video neki intervju. da se razumemo, mozda se ja i slazem s tobom, mozda i ja mislim da se ne treba toliko spustati, mozda sam cak i cuo za taj intervju i to nema veze sa ovim sad.

nemoj da ides na sarane ortaka koji smaraju ili koji ti nisu nikad vratili pozajmljeni cede, napravices sranje:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a ti dulio opet nediskriminativno preterujesh kao da jedva cekash sa se raspishesh. jedno je zeleti da covek ozdravi i ja iskreno zelim bogdanu da ozdravi, ali praviti od njega cara je nesto drugo jer se u poslednje vreme preterano folira i slihta da bi zaradio ekstra kesha

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ali jebena fotka.... misim... why people do thing like that? smorili su ga da se slika sa kompletnim osobljem umesto da kulira i odmara u miru, kako bi ih otero u 3 lepe iz sobe da mi tako upadnu i cimaju me da se slikam u odrpanpom bade mantilu i papuchama dok mi levo mlohavo jaje vidi iz shlitza prugaste pidzame.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

a ako pogledamo situaciju s druge strane: on je na konto svoje popularnosti u bolnici dobio tretman kakav neki anonimus ne bi dobio ni posle 10 hiljada evra mita, što mu je vrlo verovatno i spasilo život. nek se bar slika, ko mu jebe mater.

inače, i meni je jako drago što se čovek izvukao, iako me boli kurac za njegove filmove :)

Link to comment
Share on other sites

a ti dulio opet nediskriminativno preterujesh kao da jedva cekash sa se raspishesh. jedno je zeleti da covek ozdravi i ja iskreno zelim bogdanu da ozdravi, ali praviti od njega cara je nesto drugo jer se u poslednje vreme preterano folira i slihta da bi zaradio ekstra kesha

jeste nediskriminativno zato sto mislim da je u duhu topica. a ti dodjes i quoutujes krajnje, ali krajnje nebitnu i nevinu konstataciju koja je nastala verovatno usred nekog ushicenja i glumis ona dva lika iz mapetovaca koja bleje na balkonu. mogao si onda uz to i da dodas da nije car jer mora papa ili patrijarh da te krunise za to:) smara me da se raspravljam oko ovakve gluposti, ako ne znas zasto sam reagovao do sada, onda jebiga...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...