Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije mi jasan taj portsmaut nikako, dobili su novog vlasnika punog love a ako se oooozbiljno ne pojachaju nema shanse da ostanu u ligi ove godine. dovode nesretnog kalinica iz hajduk splita za 7 mil, lik je postigo proshle sezone 15 golova od toga pola iz penala...

venger najavio da nece dovoditi napadacha, siti najozbiljnije zagrizao za kolo turea.

Link to comment
Share on other sites

izvini otkad je neko mator sa 26 godina? ima gallasa, vermailena, silvestrea, tako da nece ostati rupa u odbrani a napadac mu treba realno sa obzirom da Eduardo ne moze da veze 2 tekme da ne polomi koleno, da Bendtner ne ume da da gol, a Vela jos uci...Van Persi ne moze sam

~~

Link to comment
Share on other sites

izvini otkad je neko mator sa 26 godina? ima gallasa, vermailena, silvestrea, tako da nece ostati rupa u odbrani a napadac mu treba realno sa obzirom da Eduardo ne moze da veze 2 tekme da ne polomi koleno, da Bendtner ne ume da da gol, a Vela jos uci...Van Persi ne moze sam

ima i senderosa i djourou-a u odbrani!

posto arsenal nema napadaca,

a sta su walcott i arshavin? :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

ok ali nije hitno da se dovodi neko...huntelaar bi bio dobar izbor za napad, a za odbranu nemam ideju sa obzirom da imaju budzet manji nego prosecna amerikanka koja slavi 16ti rodj

ahahaha, ko nam to gleda My Sweet 16 na metv-ju (pored mene)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma nije to sramota, ja to volim da gledam cisto da se zacudim koliko neki ljudi mogu da budu glupi i materijalisti

inache, sa eurosporta dobra i losha vest za fanove Arsenala

" Niklas Bendtner has committed his future to Arsenal, and he could be joined at the Emirates by Klaas-Jan Huntelaar."

a Dosena prelazi iz Liverpula u Napoli izgleda. Ja, iskreno ne secam se da sam ga uopste zapazio ni u jednoj tekmi liverpula prosle godine. totalno je neupadljiv bio

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja volim da gledam sa pendulom u ruci ou jea

a hvala bogu da ide dosena nesretni, osim onog gola protiv junajteda nije nishta pokazao, mada nije ni imao mnogo prilike.

bash me zanima oce li rafa dovoditi josh nekog na toj poziciji ili ce forsirati mladjanog insuu.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

i gol protiv Reala, od njega puna kapa :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

finansijski direktor barse dao detalje transfera

ibra je kupljen za 43.5 miliona evra + samuel eto

+ hleb na pozajmicu (barsa mu daje 70 odsto plate (lol))

+ dodatnih 5m ako barsa osvoji neki major trofej sledece godine..

solidan posao sa obe strane..

interu ostaje da se otarasi nekih govana koje ima u ekipi ( rivas, mancini, vijera pradeda, suazo, obina, burdiso ) i da finom kvartetu napadaca - eto, milito, baloteli, arnaut - doda jos jednog finog..i da se nadaju da hleb nece opet imati onolko bednu sezonu ko u barsi..

a mozda i taj psiholog uradi nesto sa kvarezmom..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...