Jump to content

Call of Duty ?


Recommended Posts

igram ja cod2, imam orig

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ne treba original, samo 1.3 za cod2 ili 1.7 za cod4 (google ftw)

na cod4 ima awe4 i promod i za sad je "sd" a na cod2 ima pam i mislim da je isto "sd" ili "dm" mada ja bih voleo da nadjem nekoga ko se bolje razume u to jer ja nikad nisam igrao cod (ja sam vise za cs) pa da se ti serveri srede i da rade lepo kao sto rade KGB CS serveri i da se napune,

ako neko zna nekoga nek me kontaktira na mail iggi@kgb-hq.com

Link to comment
Share on other sites

Pitanje:

Trebam da reinstalirem Windows (uz format, jakako), interesuje me koji je tačno postupak za čuvanje MP profila da mogu i kasnije da ga koristim. Ranije kad mi se desila ista stvar, pravio sam samo backup samo players foldera i to nije upalilo. Kapiram da trebam da iščupam neki fajl ili folder iz My Documentsa (XP je u pitanju), ako neko zna ovako na brzinu da ne rovarim po netu (gde se većina saveta završava sa ovim što sam već bezuspešno probao).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pitanje:

Trebam da reinstalirem Windows (uz format, jakako), interesuje me koji je tačno postupak za čuvanje MP profila da mogu i kasnije da ga koristim. Ranije kad mi se desila ista stvar, pravio sam samo backup samo players foldera i to nije upalilo. Kapiram da trebam da iščupam neki fajl ili folder iz My Documentsa (XP je u pitanju), ako neko zna ovako na brzinu da ne rovarim po netu (gde se većina saveta završava sa ovim što sam već bezuspešno probao).

ako ti je zbog cima u vezi otkljuchavanja opreme i perkova, mozhesh da izguglash reshenje da otkljuchash sve.

Link to comment
Share on other sites

Pa o tome se radi, neću da samo otključam sve, hoću sam da odradim :)))

Ostalo mi je još da dobijem zlatni uzi i shotgun, od LMG-a 50ak headshotova. Od svih challengeova mi je ostalo još tri komada, sad ću načisto da se ubijem ako mi opet resetuje profil.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Našao sam ovo uptustvo na netu, though:

)Go to Start -> Run-> Type regedit -> Hit Enter.

2)Go to HKEY_LOCAL_MACHINE -> Activision -> Call of Duty 4

3)Double-click codkey

4)Replace the key with: your old key

5)Press OK and close regedit.

6)Navigate to your Call of Duty 4 profile folder (typically “C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 – Modern Warfare\players\profiles\your_user_name”)

7)Remove the your new mpdata file in your user name folder

8)Place the old mpdata file you have in your user name folder

9)Open the COD4 MP game and check your rank. It should have all of your old stats

10)Finally, in the game go to Options -> Multiplayer Options -> Key Code and type your new cd key you have saved in notepad.

Izgleda da nije dovoljno samo iskopirati profile folder, već se isti vezuje za trenutni CD key koji je u registriju (što je pomalo čudno, jer sam isti menjao bar pet puta). Jbga, čekam još par replajeva na forumima, pa udri po formatu :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...