Jump to content

Vista MSDNAA


voodoo_

Recommended Posts

Jel neko slučajno koristio onu Vistu što je deljena preko MSDNAA programa?

Sad sam izbunario disk i reko, super, pa ja bre imam original Vistu, al se sećam da je bila neka priča da valjda daju samo jednu aktivaciju sa studentskim ključem lol, pa nisam ni pokušavao da je instaliram.

Pa me interesuje ako se normalno aktivira ko i ova obična neograničen broj puta, da lepo slipstrimujem SP2 i da vozim, jer je MS tamo negde u martu u apdejte ubacio detekciju onog piratskog aktivatora tako da nema napred što se tiče narodne Viste, sa te strane.

edit: fukc, izgleda da jeste "single product activation" :S

http://www.neowin.net/forum/lofiversion/in...512232-150.html

post pred kraj threada

Ništa, back to january integrated...

Link to comment
Share on other sites

Ma opušteno, provalio sam kako se instaliraju ove najnovije piratske Viste, samo treba biti diskonektovan tokom instalacije i "aktiviranja" i posle utuliti automatic updates.

Kako se bre tako mucis sa instalacijom, meni 32bit vista na lapu radi perfektno + svi update-ovi preko neta se super skinu, sam sve lepo aktivira. Jedino za 64bit na stonom kompu mi trebala ona aktivacija sto sam ti trazio, al evo sad radi super?

Btw, Vista mi je 3 puta bolje od 7ice.

Ne rise da je bolja ? Do kurca, ja se taman ponadao da ce 7ica biti ono omg...

Link to comment
Share on other sites

Pa ako imas dobre performanse na kompu onda ti je svejedno. Imam XP na lapu, Vistu na home, i 7icu u kancelariji, i mogu reci da sam najvise zadovoljan Vistom. Cak mi je i za oko lepsa iz nekog razloga. Ovaj W7100 Build mi se bas nesto i ne svidja. Nema drajvera za maticnu (nemam zvuk), nema Win Mail klijent, i imam osecaj da je nekako stura, osakacena Vista..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...