Jump to content

DOTA TURNIR U NISH-U


m3L0n

Recommended Posts

Planiramo da organizujemo turnir u nisu za dotu konacno i kod nas nesto da se desi :) , tamo pocetkom juna bi bio turnir pa da vidimo dali su ljudi zainteresovani za ovo :) pisite pa ako bude zainteresovanih moze doci do realizacije....

Od sutra cemo vas obavestiti o ostalim informacijama!!

Kod mene i kod femise sve informacija ako treba nesto

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da Novi Sad moze da ucestvuje ;). Evo ja zelim da probijem led i da prijavim svoju ekipu. Pored moje ekipe ima jos dve ekipe koje zele da igraju, samo cu te zamoliti da napises nesto konkretnije za turnir.... recimo nagrade ;), broj ekipa, i za kada je planiran turnir, gde se igra, kao i pravila...naravno :)

I javi nam kada pocinje prijavljivanje ekipa. [:o)]

Pozdrav

**************************************************************************

dwarven-2.jpg

Edited by H4r15m1k
Link to comment
Share on other sites

E ovako, da se razumemo, turnir u Nisu bice odrzan pocetkom Juna. Bice rezervisane dve igraonice, i prijavljivanje ekipa ce poceti oko 15.05.2009, kada cu detaljnije dati sve informacije o nagradama, pravilima, ceni po ekipi.

Igraonice u kojima bi trebao da se odrzi turnir su "Godfather" i "Win Bite".

Za sada zelim da vidim koliko je interesovanje ekipa, da bi turnir bio maksimalno organizovan [8D]

Edited by m3L0n
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nasao sam jos 2 ekipe, ali za sada nikom od nas ne odgovara vreme, jer tada planiramo da idemo na letovanje. Tako da nemojte da racunate na nas. Pozdrav

Sto se vremena tice jos nije oderdjeno. MOZDA tur bude i u julu!!! Sve zavisi kako se mi ovamo dogovorimo, a kad bude sve izbaceno datum za tur, prijave, nagrade.... ti vidi da li vam odgovara.

Edited by m3L0n
Link to comment
Share on other sites

Melon, tebi zelim puno srece u organizaciji. Cuo sam od par ljudi da si veoma slab igrac, i da nisi tip ljudi od kojih se moze ocekivati neka pristojna organizacija. Uskoro se odrzava turnir u Novom Sadu, pa ako zelis, mozes doci da vidis sta znaci organizacija.

Mene mozes naci na Gareni. Nick mi je isti kao na forumu. Pozovi me neki put ukoliko igrate neki match. Da vidim dali ljudi pricaju istinu, ili su to samo price. Zao mi je sto sam grub na recima, ali bi prevalili toliki put bez razloga. Ipak nije malo 5 ekipa po 5 igraca. Zelim samo da budem siguran da ce sve biti OK. U Zajecaru su ispali problemi. Turnir se nije odrzao, niti je zakazan, mi smo dali deo novca, presli 600 km, i ispao je samo trosak! Nebih zeleo da se to ponovi.

Ukoliko je sve OK, racunaj na nas, i nacu cu jos ekipa.

Edited by H4r15m1k
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Melon, tebi zelim puno srece u organizaciji. Cuo sam od par ljudi da si veoma slab igrac, i da nisi tip ljudi od kojih se moze ocekivati neka pristojna organizacija. Uskoro se odrzava turnir u Novom Sadu, pa ako zelis, mozes doci da vidis sta znaci organizacija.

Mene mozes naci na Gareni. Nick mi je isti kao na forumu. Pozovi me neki put ukoliko igrate neki match. Da vidim dali ljudi pricaju istinu, ili su to samo price. Zao mi je sto sam grub na recima, ali bi prevalili toliki put bez razloga. Ipak nije malo 5 ekipa po 5 igraca. Zelim samo da budem siguran da ce sve biti OK. U Zajecaru su ispali problemi. Turnir se nije odrzao, niti je zakazan, mi smo dali deo novca, presli 600 km, i ispao je samo trosak! Nebih zeleo da se to ponovi.

Ukoliko je sve OK, racunaj na nas, i nacu cu jos ekipa.

Bas me interesuje od kojih si to igraca cuo???

A kao pravo neorganizujem sam tur, i nisam lud da uzimam pare pre vremena dok nesto 100%nije sigurno. Pozvacu te kad igramo neki mix CW ali trenutno nemam vremena zavrsavam ovamo stvari oko skole.

Ne bi hteo sad da prozivam neke jace igrace koji su isto pricali i mislili da nesto znaju a bili su jedni od favorita na turu u AI koje sam drao 1-1 .... igracemo pa ces videti!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...