Jump to content

Pomoc , oko trazenja na forumu


Recommended Posts

Verovatno otvaranje ove teme nije trebalo da bude, ali sam stvarno gledao gde da je stavim, i po mojoj logici ne spada u cs help a ni cs movie`s elem da smanjim davljenje

pre izvesnog vremena se pojavila velika kolicina demoa G, GCV , KGB ... za cs 1.5 cak je i cini mi se hamla ostavio negde na svom nekom serveru okacene te fajlove, pa ako je moguce da mi neko da link do te teme (stvarno sam se potrudio da je nadjem ali nisam uspeo) ili direktne linkove do tog direktorijuma za skidanje :) bio bih vam jako zahvalan

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podsetio si me ako neko zeli da gleda finale i polufinale iz madjarske kada je kgb osvojio neka skine odavde okacio sam...posto nemam premium acc i moze da se dl samo 10 puta , onaj ko ima neka upl sa premiuma da moze vise ljudi da skine da bi mogli da gledaju

1/2 finale vs xDk http://rapidshare.com/files/224841368/gps6...erno-1.zip.html

final vs LQ - http://rapidshare.com/files/224838931/gps6...nferno.zip.html

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

cini ti se...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...