Jump to content

problem s grafickom?


salejemaster

Recommended Posts

evo problema pa ko se razume iole nek pomaze...

uzeo sam novi komp sa radeon 4850 grafickom, kad igram neku graficki malo zahtevniju igru sve savrseno klizi al posle nekih recimo 15-30 minuta komp se samo ugasi...

e sad graficka je prilicno bucna i tamo u ovom njegovom ati programu mi cita temperaturu negde izmedju 80-95 stepeni e sad citao sam po netu da bi to trebalo da je normalno za ovu seriju kartica

jel kontate da je to problem i ako da, da li da uzmam neki dodatni kuler i koji...tnx :)

Link to comment
Share on other sites

Pucanj u prazno ali da ti nije napajanje Termaltake sa onim nezavisnim kablovima, sto mozes sam da konfigurises? Posto ima serija koja se masovno vracala zbog kvara. Drugar mi radi i ladno se secam kako je kuko sto je morao da zameni 4-5 napajanja u mesec dana.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

juce mi je lik u radnji de sam i kupio rekao da nije do temp zato sto moze da radi i do 140 stepeni :/, kaze da je verovatno do napajanja a ja se bas secam da sam debelo platio neko dobro napajanje :P

sta te boli uvo, nosi u garanciju ti je sve cim je novo

thermaltake napajanje :] to ti je kao da si da pare za neku grand sponzorushu :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pregreva ti se u najavi...

da je do napajanja zaglavljivalo bi...

oteraj ih u pizdu materinu trazi drugi sa boljim hladjenjem(citaj:da zauzima dva slota :D)

uzmi ti lepo i otvori. i pogledaj koliko slotova zauzima. pogledaj koje napajanje imas sta pise na njemu i po mogucstvu slikaj.

ili pitaj stvarno te i reci nam tacno koji model i sve.

i da. taj baja sto kaze da moze i do 140... aj mi reci molim te koja je firma i kako se zove lik... 140 stepeni xDDDD

njemu nije dobro

ako postoji neki maksimum to je mooozda 90-100 stepeni... a i to smanjuje radni zivot graficke...

Edited by TorN-d-

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...