Jump to content

SILENT RUN


Bjeka

Recommended Posts

Valve have just released a Steam update for Counter-Strike and Counter-Strike: Condition Zero to "Prevent Russian Walking exploit" as well as other fixes. This fix leads to another new feature, a step when jumping. This means you can no longer boost without being heard.

Valve have already tried to fix the silent walking (double-duck, crouchwalk) but players have quickly found a way to avoid it by just doing it a bit faster. With this new update that has been released only minutes ago, you can no longer do the silent walk without doing normal (loud) steps as well as you do a step by standing still and jumping.

This will force teams to change their playstyle once again as the silent walk has been used for a very long time and was extremely good to either get somewhere almost being unheard or to peek around corners. Also by doing steps while jumping, boosting can now be heard by enemies such as boosting into the window on de_inferno.

Shto znachi da se sada dosta chuje kad se radi SR, ali se takodje chuje i bilo kakvo skakanje i kada se trchi, hoda ili chuchi :)

Mislim da ce sad biti velike razlike izmedju steama i non steama :S Dok ne izbace novi patch...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

au,pa ovo za bust je glupo do jaja...

generalno,cela ideja oko silenta mi se ne svidja,radio se on na scroll ili ne. Ja sam se prvi navikao na taj sr,i stalno drndam ovo ctrl,ali jednostavno mislim da je to glupost...

za bust mi se definitivno ne svidja,ali sta je tu je...jbg...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

velika promena definitivno, malo mi se ne dopada zvuk pri bustovanju, jer, ne znam, nekako nece biti nekih novih, ninja taktika, akcija, bice monotono....za silent run je fino...mada mi je bitnije kretanje lika koji radi silent run(pogotovo ako skroluje) nego taj zvuk....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@kori

silent run ce se od sada cuti...ali i dalje ce se skrolovati...a meni se jebe sto ga ne cujem, kad je u neverovatnoj prednosti kad skroluje ako imam awp pogotovo..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

culo se ili ne, sad su vec navikli ljudi da skakucu i overavaju uglove tako.

monitor hocu da slomim kad cekam sniperom coveka a on retardirano iskoci :D

edit: vlado upao si mi profi xD, ko me jebe kad sporo kucam :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

totalno ok , trebalo je odmah da ga ugase dok je bio provaljen , sada ce biti biti igra jos vise izbalansirana sto mi se svidja , ne moze svaka debilcina da skroluje i da explotuje zvuk u igri , sada ne vredi vise koristiti tako treba , sada jos samo da izbace neki lan patch da moze da se koristi na turnirima , sto se tice bustovanja opet ostaje isto ti se ne mozes cuti ako te 2 penju gore na terasicu na infernu , ne razumem uopste zasto su to promenili

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

a sta je sa onima koji su radili na ctrl,mislim skroz glupo,dugo dugo sam radio na scrollu,zadnjih par meseci ctrl i sad fora kao cuje se normalno,a ovo za bust je totalno idiotski...takodje ce razlika izmedju steama i non steama biti prevelika...a velika vecina igra non steam ako ne cw onda sigurno neki public...

Link to comment
Share on other sites

sto se tice bustovanja opet ostaje isto ti se ne mozes cuti ako te 2 penju gore na terasicu na infernu , ne razumem uopste zasto su to promenili

sad sam izaso iz igre..znaci cuje se sto skocis nema veze da li drzis shift ili stojis u jedno mesto sto skocis cuje se :\ :(

Link to comment
Share on other sites

sad sam izaso iz igre..znaci cuje se sto skocis nema veze da li drzis shift ili stojis u jedno mesto sto skocis cuje se :\ :(

ah onda trulo do jaja XD znaci od sada se cujes i kada se u cucnju penjes uz leder au ala ce da promeni igru skroz

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

po sedmi put...mislim da ovo nece da zaustavi skrolase...oni ce i dalje drkati skrol i skakutati okolo...95% njih to ni ne radi zbog silenta...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Cuje se svaki skok...to mi se ne dopada...Silent run ok...

Videcemo, mozda i ova promena oko skoka donese pozitivne promene...:)

Edit:vLaDo u pravu si...sad sam bas igrao, i baja drka scroll...iako na serveru ima 5 upozorenja, a zatim kick :S

Edited by DrLudi
Link to comment
Share on other sites

skrolasi me ne zanimaju posto i ovako ne igram glupi public , na pravom mecu je zabranjeno

word!

A bice vrlo interesantno videti kako ce to da funkcionise sve od sada pa na dalje. I ovako ne radim sr tako da do jaja, ali mislim da ce mnogi promeniti stil igranja sto kontam i nije bash najbolje.

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...