Jump to content

LAN SASTAV


Recommended Posts

Ja sam Stefan 92-go godiste, potpisujem se kao steVanix igram na nekim <no-steam> serverima .Odigrao sam 100+ cw-a .

Trazim 3-4 raspolozena igraca za lan bg sastav nalazili bi se 1 dnom nedeljno u bg igraonici nekoj i vezbali malo suvo, malo live. Potrebni su ozbiljni igraci sa zeljom, nije nista tesko ako se ima ZELJA. Takodje trazim i igrace za internet klan 6 igraca! Da probamo da napravimo ozbiljan KLAN i da PROBAMO NESTO NA OVOJ SCENI!

Svi zainteresovani nek napisu mail na stevanix@gmail.com . Pozz!<

Link to comment
Share on other sites

nalaze se "1 dnom" <--kako si uspeo ovo da sastavis molim te....

btw, nalaze se jednom u lanu ali valjda imaju neki prac online? iz mog iskustva koje nije veliko bolji prac mi je uvek bio online....pustite coveka ako hoce nesto da pokusa :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

IMA VAS PAMETNIH STWARNO!

Nisam znao da je tolko bitan za neke broj postova.

No propustio sam da preciziram da NIJE JEDNOM NEDELJNO ZAMISLJENO NEGO DA BI SE POCELO OZBILNJO OD PRED KRAJ MAJA (3-4 PUTA NEDELJNO PO 2 SATA + INTERNET VEZBA) . Da neko rece vezba preko neta veruj mi u lanu je mnogo efikasnija. Znaci moja zamisao je da se tim sastaje jednom nedeljno + net pr... dok se ne zavrsi skola pa da ZALAUFAMO ozbiljno za vreme raspusta.

Mozda sam nekome smesan ali nisam kao neki koji imaju mnogo postova na ovom forumu a 90% postova je hvatanje gramatickix gresaka i ostalo. ISPECI PA RECI/AKO NEMAS NISTA PAMETNIJE OD CUTANJA IZABERI CUTANJE!

Link to comment
Share on other sites

ja sam zainteresovan za ovu internet ekipu od 6 igraca..

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...