Jump to content

Turnir u Mladenovcu


Recommended Posts

e bas to.... mada i igraonica u pancevo nije nesto.... pustite decka da da informacije o tur u, a ko hoce da ide neka ide... a ostali postovi da se izbrisu od strane admina...pozz

a ti znas jednom si bio na turniru i lose se proveo pa sad kaljas igraonu u Pancevu.. CORe i CORe turniri su jedni od boljih i bar mogu da se gledaju mecevi i grupa i polufinala i finala.. poz,hvala.

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

ceo zivot mora da vas uchim...covek ostavi info..ko hoce da dodje na tur.. neka se raspita detaljnije na ovom topicu...a ko nece neka se fuck off-uje i neka smara na drugim topicima..prosta matematika...shteta shto nisam admin ovde...ali kad bolje razmislim ne treba mi to u zivotu :)) HF GL na tur-u

HtAnjE NemA !!!

Link to comment
Share on other sites

a ti znas jednom si bio na turniru i lose se proveo pa sad kaljas igraonu u Pancevu.. CORe i CORe turniri su jedni od boljih i bar mogu da se gledaju mecevi i grupa i polufinala i finala.. poz,hvala.

JA PRICAM O IZGLEDU IGRAONICE... A JA SAM DOSAO DA SE ZEZAM NA TUR A NE KO TI DA SE BORIM ZA PARE KOJE MI NE TREBAJU.. IMAM IH I PREVISE DA SE RAZUMEMO... A MENI JE SUPER BILO NA TURNIRU LEPO SAM SE ZABAVIO... ZNACI NIJE REC O TURNIRU NEGO O PROSTORU...

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

JA PRICAM O IZGLEDU IGRAONICE... A JA SAM DOSAO DA SE ZEZAM NA TUR A NE KO TI DA SE BORIM ZA PARE KOJE MI NE TREBAJU.. IMAM IH I PREVISE DA SE RAZUMEMO... A MENI JE SUPER BILO NA TURNIRU LEPO SAM SE ZABAVIO... ZNACI NIJE REC O TURNIRU NEGO O PROSTORU...

Ok sad, ne moras da se hvalis da imas para... Cim ti se klan zove "RICH" znamo da imas para......................................

Link to comment
Share on other sites

Ok sad, ne moras da se hvalis da imas para... Cim ti se klan zove "RICH" znamo da imas para......................................

ne secam se da sam sam poceo da pricam o tome nego je neko morao da ujede.. i to samo iz razloga sto sam rekao da mi se ne svidja izgled igraonice u pancevu a ovako je sve super bilo.. zabavno.... eto o tome je bilo rec al se dosla nazalost do desete teme

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...