Jump to content

wow private


charuga

Recommended Posts

banner.jpg

Podignut je u novi privatni wow server....ko zeli neka proba i da sugestije

www.wowserver.co.nr

Balkan server je BLIZZ-like WOLTK server, jedino sto je omoguceno zbog malog broja igraca prilikom starta servera je Interakcija Horde i Alijanse...., chat, grupa, guild, friend, wisp...

Nema 225-xxx lvl-a, max level je 80 ali je moguce povecati xp od questova ukoliko vecina igraca to bude zelela.

Server je na 3 dedicated mashine 3GHz 4Gb rama internet konekcija opticki kabl 12MBPS.

Pokusacemo u najskorijem roku da promenimo serversku masinu i postavimo drugu koja moze da primi 8Gb ram memorije.

Server nece umreti posle 1-2-6-12 meseci igranja vec ce biti ONLINE i karakteri na njemu sacuvani duzi vremenski period. Ukoliko prilikom upgrade-a servera na nove verzije i patcheve dodje do problema charractera...GM ce vratiti igracu sve sto je pre toga imao.

Takodje se nadamo da cemo u toku meseca nabaviti jos jednu server masinu koja ce biti 100% beckup radnog servera. (bice u raidu i klonirace jedna drugu).

Ukoliko primetimo da je broj igraca porastao toliko da server pocinje da laguje...prestacemo sa prijemom novih igraca.....

Ne zahtevamo nikakve donacije, ne prodajemo Thierove za novac i slicne stvari...

Strogo je zabranjeno :

Versko, rasno, politicko, vredjanje, prepucavanje, izrazavanje, kao i bilo kakav vid svadje ili unosenja negativne energije na teritoriju "Balkan-a"

Chitovanje i koriscenje nedozvoljenih addonova

Svi koji se ne budu ovoga pridrzavali bice trajno banovani po IP i MAC adresi dozivotno.

Ne pitajte GM-re za LVL-up, boost, gold !

Gm-a je najbolje kontaktirati tiketom ili preko foruma a ko zeli i preko Ventrilo servera

(skinuti klijenta sa naseg sajta i konektovati se na nas server)

Potrebni su nam GMasteri, scripteri i programeri koji zele da poboljsaju server i zajedno sa nama uzivaju u najboljoj igri svih vremena!

http://wiki.answers.com/Q/Are_wow_private_...egal_to_play_on

Edited by charuga
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

How old are you? 10?

Oce to, extra ekipa + no lag + no bag + helping GMs + free NE IDE ZAJEDNO.

Nista ne reklamiram.... dodji, probaj pa pricaj.....posle 4 god igranja na orginalu....ne mogu reci da je isti ko orginal....

ali da je vrlo slican i najbolji u evropi...jeste....a nije tesko probati....

a sto se godina tice verovatno mogu otac da ti budem...pa stoga malo postovanja....

Pozdrav

www.wowserver.co.nr

banner.jpg

Edited by charuga
Link to comment
Share on other sites

Zamolio bh listu known bugs:

ako ih ima puno samo one najvece

Stvarno ne bih znao da je dam jer ima dosta bugova naravno.... recimo na heroik naxxu bosovi jos nisu skriptovani pa samo stoje i biju samo mele...ne bacaju spelove....

Recimo violethold kripovi samo stoje..... ali se svakodnevno....uz pomoc nase ekipe i gospode iz Mangosa svaki dan ispravljaju....

Sto se tice pre tbc i tbc-a on radi perfektno a sve vise i wotlk.....

Fazon je sto ima dovoljan broj gm-ova tako da ako ima bug sa recimo spelom ili questom....gm ga resi....

Najbolje je probati pa videti sam....

Fazon je sto je sve apsolutno free i u pocetku je server podignut da bi klinci iz kraja...sa plicim dzepom i bez mogucnosti da placaju 12eur mesecno...mogli da osete chari WOW-a.... kasnije se ispostavilo da su potrebne jace masine....pa je trenutno server hostovan na 3 nezavisne masine....koje se nalaze na optickom kablu te je ljudima max ping u ex-yu do 50ms...

Sve ovo nije zamisljeno radi takmicenja sa oficial serverom wow-om sto je nemoguce vec da ljudima sa nasih prostora docara fazon mmo-a i virtualno druzenje....pa makar kroz dance i chat u ogrimaru ili stormwindu.... uz Power of the Horde....

banner.jpg

Edited by charuga
Link to comment
Share on other sites

ma dodjite na ClassicWoW (old school, pretbc) + Lv70 arena server XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ma dodjite na ClassicWoW (old school, pretbc) + Lv70 arena server XD

Heheh da znas da sam najvise voleo pre-tbc al nece narod....najradije bih da je samo za mene i digao OLD WOW inace imamo i mi jedan arena relam instant 80 sa gladiator gear.

banner.jpg

Edited by charuga
Link to comment
Share on other sites

hoce hoce... visoka je populacija... igraju se molten core, bwl, ony... a realm za arenu je lv70 only...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Zbog zahteva raznog naroda....podignut je i jedan FUNN realm sa coustom predmetima, LVL 90 itd....

Tako da sada imamo 2 realma.... 1 Blizz i jedan Funn pa ko voli.....

banner.jpg

Balkan Server

PS. Cela ekipa se zahvaljuje adminima Klana RUR jer su jedni od retkih koji nam nisu pobrisali postove kao i narodu na forumu jer nas nisu hejtovali na pocetku.......

Hvala

Edited by charuga
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Heheh da znas da sam najvise voleo pre-tbc al nece narod....najradije bih da je samo za mene i digao OLD WOW inace imamo i mi jedan arena relam instant 80 sa gladiator gear.

banner.jpg

a di vam je taj arena realm, posto ja kod vas vidim samo dva realma, od toga ni jedan nije arena :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...