Jump to content

HTLV i REZULTATI


Bjeka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ma bio sam ja tu pored, i posle seo da ispravim greshku, ali fazon je bio shto SVI mene znaju i svi mene ribaju, a realno ja nishta loshe nisam uradio :/ Doshao je 1kac koji vuche tu glavnu rech i prespustio sam njemu ostatak, a ja sam ostao da odrzavam kompove.

Mislim aman ljudi za sve ste mogli da mi se obratite i trudio sam da vam uchinim, ali pose mog cimanja od 24 h neko MENI da prebacuje zbog nechega shto ja nisam uradio.... Nema smisla :/

Ne kazem nishta ni da po 1kcu treba sad pljuvati, desilo se shta se desilo, sa pravom se ljutite, i ja bih se ljutio na vashem mestu i da li ce te se sledeci put odazvati na neki njegov poziv (ako ga bude uopshte) i to je vashe.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

pa i nisi se proslavio sa tim BGC-om :D

500 miliona ekipa u 700 milijardi grupa :D

Ali ovaj drugi ce biti bolji jel da ???? :)))))))))))))))))))))))

kad gledas realno biza je najbolje organizovao turnir u zadnje vreme( ne racunam KODE5 :D)

a madjari ? :D

Link to comment
Share on other sites

Niko nikoga ne bi tukao niti sam ja to chuo, sve shto se u GF-u deshavalo rekao sam da mi prijavite. Za svaki mech sam pitao, da li treba ljudi da se sklanjaju poshto vidim da se zezate mahom sa njima... Svi su vikali, ma ne bre ne smetaju nam to su nashi drugari, ova 2 mogu da stoje, e a moze i ovaj i tako dalje i tako dalje...

Jednom do 2 puta mi je neko rekao da se sklone pojedini ljudi shto sam ja i uradio.

Znachi mozete zameriti HLTV-u nedovoljnom, nemogucnosti prenosa, greshkom u zrebu (vec pomenuto) i mozda josh nekim sitnicama. Ali da mi prichate o nekoj propasti i nemogucnosti igranja to nemojte. I Vi i ja smo bili na drugim lan turnirima i znamo kako i shta tamo ide, i 95% turnira nema nikakvog online prenosa. 1kcu je ovo bio prvi lan turnir i posle 5 godina nemanja igraonica u gradu i ovo je neshto.

Uglavnom sve bi bilo OK da se nisu zeznuli oko 1/2 finala.

EDIT: Ma koji je bre ultimatum postavljen? Zashto onda kad sam ja ispravio greshku na klanrur-u ni jedna ekipa nije htela tako da nastavi nego po izvlachenju...

Molim lepo andrija ako dobro prochitash gore videcesh da sam rekao da vi imate svako pravo da se ljutite.

@Bjeka

1.Molim lepo Bjeko, prochitaj lepo moje ime,nema J.

2.Ja sam 2 puta rekao onoj "legendi iz Nish be" poshto je on bio taj koji je postavio pravila,a dechko nema veze sa turnirom,da nije nikakav problem da ljudi stoje iza,da samo trazhimo da budu mirni( u smislu da cute i da bukvalno budu mirni u mestu ), jer je sasvim dovoljno i previshe koliko sami igrachi urlaju,ni jedan od 2 navedena zahteva nam nije ispunjen,ali naravno ljudi su ostali.

There are no disabled people. Only people who have met Chuck Norris.

 

Link to comment
Share on other sites

@ kassad : cnjari ga :) to je bio najbolji moguci sistem tada sa toliko ekipa da svako ima sansu .... ne secam se da je iko imao onakve nagrade na turniru i onakve ekipe

@ hamla : dovedi ti madjare i bugare pa me pozovi 064 18 444 30 hvala pozz

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

@ kassad : cnjari ga :) to je bio najbolji moguci sistem tada sa toliko ekipa da svako ima sansu .... ne secam se da je iko imao onakve nagrade na turniru i onakve ekipe

@ hamla : dovedi ti madjare i bugare pa me pozovi 064 18 444 30 hvala pozz

imam sada tvoj broj kao i vecina tranvestita kojima cu da dam NOSATI

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

kad gledas realno biza je najbolje organizovao turnir u zadnje vreme( ne racunam KODE5 :D)

A ja nisam? :D

@bjeka: brate to za ljude mozhesh njima da prichash(ljudima na forumu),ja znam shta se meni deshavalo jer sam sedeo na cosku, gde su ljudi marshirali... 10x zamolim da ne prolaze, neka stoje ne smetaju mi, ali neka ne prolaze, ma i da prolaze ali da mi ne pomeraju stolicu... ne vredi... kazem liku brate molim te nemoj mi pomerati stolicu,baja mi kaze: ja sam ti omogucio ovo igranje... ja se zbunio... shta da mu kazhem? lol...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Madjari su TRAGICHNI :)))))

@Tema Bjeka se stvarno cimao i trudio oko svega, i kao sto sam napisao u onom postu, vidis gde su greske bile sad, ako budes pravio opet ili ucestvovao u organizaciji nekog veceg turnira, gledaj da se ne ponove :)

E uglavnom nemam vishe shta da pishem na ovu temu, vec sam rekao sve, bilo je greshke, hvala ekipama za poshtovanje. Ali i ako nadjem vremena da JA pravim tur to nikako nece biti skoro :)

@uNkind

Brate vi ste igrali od 1/2 finala kada sam ja sve vec prepustio drugome. A do tada sam izvukao 4 grupe komplet, 1/8 finala i 1/4 finala.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Madjari su TRAGICHNI :)))))

@Tema Bjeka se stvarno cimao i trudio oko svega, i kao sto sam napisao u onom postu, vidis gde su greske bile sad, ako budes pravio opet ili ucestvovao u organizaciji nekog veceg turnira, gledaj da se ne ponove :)

tragicni ili ne oni su bili 3 :) pobedili su nase "najbolje ekipe" a glorija se jedva izborila sa njima

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

imam sada tvoj broj kao i vecina tranvestita kojima cu da dam NOSATI

brate imao si ga i ranije :) idiote debeli :) ali sad mozes da me pozoves i zapevas mi neku pesmu volim CECU :) hahaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

@ kassad : cnjari ga :) to je bio najbolji moguci sistem tada sa toliko ekipa da svako ima sansu .... ne secam se da je iko imao onakve nagrade na turniru i onakve ekipe

@ hamla : dovedi ti madjare i bugare pa me pozovi 064 18 444 30 hvala pozz

G3 ? ESL.EMI ?

Link to comment
Share on other sites

Greska je napravljena jos onda kada ste napisali u proslom topiku da ce se organizacija dogovoriti sa TL-ovima za dalji tok blabla. To je nemoguce, zato shto ochigledno svako gleda svoju bulju, kompromis je nemoguc. Vi kao organizatori morate da vodite igru a ne da dopustite ono od juche.

Bjeka majs, trudio se, hteo je da pomogne. Svaka chas, nisi ti bajo kriv, opusti se :D.

Inache, mozemo mi ovde da jedemo govna jos godinu dana, to nishta nece promeniti. Samo je bitno da smo skrenuli paznju na ova SRANJA da se vishe ne bi deshavala. Poshaljite vi lepo nama 5k i sve ok.

@Kobrica

shok[jedan]ca, jebi :)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

cartmane ispravio sam :))))

ja sam sedeo na istom mestu gde i ti, pa bar jedno 30 puta su me cusnuli :S TRAGEDIJA

Pa to ti govorim, a to previshe smeta...

Ne vredi sad kukati, za prolivenim mlekom...

SHOK [JEDAN] CA

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

G3 ? ESL.EMI ?

G3 ? ti si pravio to ? kako te nije sramota ukrao si ljudima pare i nisi ni napravio turnir ubi se bolje eto imam ja da ti dam neki pistolj od dede sto mi ostao ali imas i ti valjda nesto PAJKO ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ONAJ KO ME ZAVARIO ZA SLUSHKE, GLAVU TJU DA MU OTKINEM AKO GA VIDIM NA TURNIR SA TIM SLUSHALICAMA. BOLJE DA IH DRZHI KUTJI. POZ - T A L Y A N

A za organizaciju i za ostalo me boli kurac, jer smo mi izvareni isto onolko kolko i vi. - T A L Y A N

A shto se tiche para za NEWAVE to tje mo da vidimo sa igraonicom da bude uplatjeno, jer dechko (vlasnik igraonice) ne pravi nikakav problem oko toga, a da, trebao je da da. - T A L Y A N

A ja samo da dodam, da onaj koji je uzeo slushke (NEKO IZ NEWAVE-a _ I NE MOZHETE DA ME UBEDITE U DRUGO [jer Bjeka dechko nije dobio te slushalice u ruke, niti mu je ishta recheno oko tih slushalica, a KONFI tvrdi da ih je dao Bjeki]) treba da ih vrati. Nemojte da budete smradovi i da porebacujete krivicu na CPU zbog propusta organizacije i visine nagrada. Nemojte da ovo postane lichno. - Jancha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...