Jump to content

Netplus - Rezultati


MarkoL

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi najbolji tur do sada sem mozhda u ksu ali samo zato shto nas je iz kga zuja vozio do nisha :)

btw viktarde mi to ne volimo ali bi vam sve to lepo servirali i pozheleli prijatno :)

anyway orga na nivo, satnica isposhtovana do maxa i josh samo da je viktor doneo musaq iz becheja pa da jedemo i ko ljudi a ne ovako zhivimo na pecivima :)

10x mare na pohvalama i nije bilo do sretje u zhrebu vetj do nashe prodaje u grupama vs damketove ekipe... glupe greshke... :)

mi smo sad stigli u vr, celu notj spavali na buskoj i ukochio sam se ko stoka ali sigurno nas to ne sprechava da dodjemo na sledetji gde tjemo morati malo i ns i nish da poduchimo tajnama dote...

na kraju big shoutout za BiggFilla, Zepa, Damketa, Machq, Yocu i Baju! <3

p.s. i poz za jaguar pawa nasheg najvernijeg supportera na turu :)

p.s.s. nisi mi viktore josh dao broj telefona od one ribe... ^^

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

au rembo, ovde si se zajebo :) dolazimo u vranje na neki FW kuce, toma i ja (golca je tu vec) na lan 4v5 (ovaj deseti komp u igraoni vam crko jbg ...)

Salim se, ajde vidimo se na gareni, skupite se neki dan da nam objasnite neke stvari.

p.s. TOMO NE DAJ SE, OVAJ RUMUN JE POLUDEO ZATO STO SMO IH SABILI NA DOMACEM TERENU

@organizacija, GJGJGJGJGJGJGJGJGJ PAPANS!

E sad da ga ponovite ili ste DENI :P

Edited by GreedySerbian

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

hvala na repovim i da se zna da je ovo prvi tur gde smo snimili sve repove shto znachi da smo sve bolji i bolji u organizaciji :)

@giga

brate rado bi igrali svaki dan ali jbg kad nemamo uslove da igramo normalno na garenu iz nashe igraone a nemamo svi net qtji tj. imam samo ja, pa lepo sam reko Damketu mi za 2-3 god kolko igramo zajedno odigrali smo 50 partija uqpno u tom sastavu :(

Link to comment
Share on other sites

hvala na repovim i da se zna da je ovo prvi tur gde smo snimili sve repove shto znachi da smo sve bolji i bolji u organizaciji :)

@giga

brate rado bi igrali svaki dan ali jbg kad nemamo uslove da igramo normalno na garenu iz nashe igraone a nemamo svi net qtji tj. imam samo ja, pa lepo sam reko Damketu mi za 2-3 god kolko igramo zajedno odigrali smo 50 partija uqpno u tom sastavu :(

Nije to da smo sve bolji u organizaciji nego sam sada prvi put organizovao Dota turnir. Ukoliko se nastavi da organizujem dotu izgleda da ce te se razmaziti ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...