Jump to content

Company of Heroes:Tales of Valor


Dule_smor

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jej, radi jebeno:)...samo reinstalirao, stavio krek i nisam skinuo patch i to je to...inace, sta je bre ovo, samo 3 misije po kampanji, bas su se pretrgli...btw, onaj intro za tiger ace kampanju sa onom celicanom i krupp steelom jebe matere:)

edit/ pa ovo je smesno, kampanja od 3 misije koje se zavrsavaju za pola sata zajedno...jebote, ko da je neki mod, a ne jebeni exp koji su najavljivalli godinu dana...al zato tigrovi jebu keve, prenabudzili su ih:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

u 8 giga se nalazi coh i of i tov(mogu se otkljucati sve kampanje). ovo je pre svega orijentisano na multi. kampanje bezobrazno kratke. multi nisam josh probao ali kapiram da ne bi bilo problema da se igra vanila coh plus tov koji radi opusteno sa clone verzijom na najnovijem DT lite. mada i onako sam narucio originale a vudi mi je vec poslao of za 500 din :*

tigar je stvarno imba, americka "kampanja" se zavrshi za 15 min isto, poslednju mi zao da pocinjem shmrc shmrc

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hm pojavio mi se gadan problem

kada pokusham da igram u lanu ili skirmish stalno mi javlja

Fatal AI Error - Execution paused, i kada je u lanu nemoguce je nastaviti (igram sa ortakom 1vs1), kada je skirmish u pitanju samo otpauziram i moze da se nastavi dalje

lap toshiba a200, c2d 7250, 2gb, ati 2600hd i sveze instaliran win xp sp3, sa poslednjim drajverima i sve... wtf?

takodje igra izbacuje na desktop ako stavim 2501 a 2502 ne moze ni da se instalira

nigde po netu nikakvo resenje da nadjem, pod vistom je radilo na ovoj makini ali sam je skinuo jer sve ostalo nije radilo kako treba

?? help?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Skini onu Vistu SP1 Integrated March 2009 DVD-BIE pa probaj sa njom, nemoguće da sve ostalo ne radi.

Instaliraj je sa istaknutim LAN kablom / isključenim wirelessom.

jbg moram staviti dual boot :)

probao bez lana bez wifia, prosto mi nije jasno, mozda je nesto do xpsp3

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

e cao!

elem, instalirao sam opozing fronts, ranije sam imao vanilu, ali sam ga aninstalirao i ostavio sejvove. kad sam instalirao cohof, ostao mi je sejv od vanila kampanje i mogo sam da ga biram pored ovih cohof kampanja. e sad, stavio sam da se skida tov, pa me interesuje sta ce on da uradi. oce li pregaziti cohof i ostaviti sve kampanje, oce li pregaziti cohof i doneti samo svoje, da li mogu da aninstaliram cohof, pa da metnem tov, ocu li imati cohof i vanila kampanje itd itd itd. jel ima neki anloker na netu da se otkljucaju sve kampanje?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

halp, ne radi krek, probao sam reloadedov i probao sam neki nemacki i nece. probao sam da pregazim opozing fronts avtomacki sa tov-om, nije htelo, onda sam uninstalirao sve i od nule instalirao tov i opet nece. raniji krek za OF je radio tako sto kad te pita za cd ti kazes lepo continue, on kao proveri i pusti te u igru. ovde ti lepo kaze da nema cd kad odes na continue. disejblovo sam u fajervolu COH, a probao sam i sa iskljucenim netom.

disklejmer - nije do kompa sigurno, pre sat vremena sam igrao OF:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...