Jump to content

GRUPE i SATNICE


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hahahhahahahahhahahhahaha :D

Tebe boli kurac ti idesh u petak :D, a mi treba da ustanemo u 5,da bi krenuli u 6 ,da bi bili tamo u 9 ,pa dok nadjemo igraonicu,pa sve ostalo, ma idi u kurac... strashno... aj da razumem da su vas stavili u 10, ipak dolazite u petak spavacete tamo i to... ali brate stave nas ,nama 3h treba do nisha... znachi ja sam shokiran...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Tebe boli kurac ti idesh u petak :D, a mi treba da ustanemo u 5,da bi krenuli u 6 ,da bi bili tamo u 9 ,pa dok nadjemo igraonicu,pa sve ostalo, ma idi u kurac... strashno... aj da razumem da su vas stavili u 10, ipak dolazite u petak spavacete tamo i to... ali brate stave nas ,nama 3h treba do nisha... znachi ja sam shokiran...

Skroz si upravu. Videcu sta mogu da odradim da zamenim samo satnicu za G i H grupu... da ne budes shokiran ko shokica :D

Ukrstanje... KK tnx by

X.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zanima me samo da li ce uspeti tur da se zavrsi za jedan dan s obzirom da ima 24 ekipe i 3 igraone..

Da li ce biti prenos preko HLTV-a za ljude koji ostaju i gledaju kod kuce?

Da li u Nisu ima rostilj kao u Leskovcu ?

Da li moze neko da objasni gde je igraona KUM u Nisu ?

Da li moj brat Peca nosi toalet papir sa sobom u Nis ?

that is all Folks.

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me samo da li ce uspeti tur da se zavrsi za jedan dan s obzirom da ima 24 ekipe i 3 igraone..

Da li ce biti prenos preko HLTV-a za ljude koji ostaju i gledaju kod kuce?

Da li u Nisu ima rostilj kao u Leskovcu ?

Da li moze neko da objasni gde je igraona KUM u Nisu ?

Da li moj brat Peca nosi toalet papir sa sobom u Nis ?

that is all Folks.

1.Hoce

2.Hoce

3.Josh bolji

4.Iza Ambasadora , Ambasador ti je u centru.

5.Ne nosi... ja sredio paket ceo.

Link to comment
Share on other sites

Tebe boli kurac ti idesh u petak :D, a mi treba da ustanemo u 5,da bi krenuli u 6 ,da bi bili tamo u 9 ,pa dok nadjemo igraonicu,pa sve ostalo, ma idi u kurac... strashno... aj da razumem da su vas stavili u 10, ipak dolazite u petak spavacete tamo i to... ali brate stave nas ,nama 3h treba do nisha... znachi ja sam shokiran...

Dobro bre brate mi nishta nismo nameshtali, grupe i satnice su ispale takve kakve jesu. U toj igraoni su 2 grupe, vi ste u grupi sa 2 nishke ekipe, a u drugoj su GM, ubran i CTK... Nisu se mogle praviti satnice da samo nishlije igraju ujutru, neizvodljivo je... Ako ishta bude moglo da se promeni tu je 1kac jer on dogovara za tu igraonu.

@b1ss - Haha e to je stvarno koma :D Ali ozbiljno kad smo ishli da slikamo igraona nije radila. Bio sam juche da reinstaliram CS i probam, i pricha je stara, dakle par dimova 100fps, 75Hz monitori, dobar prostor za igru, jedna je prostorija u pitanju, ali velika prostorija...

@phanat1c - Sve ti je 1kac uglavnom rekao, jedino za online HLTV prenos ja josh uvek nisam siguran... dakle mozda bude mozda ne ja to stvarno josh ne znam :S

Naravno o5 da vam svima ponovim NOSITE SVOJE SLUSHALICE :) jer ja slushalicama u igraonama nisam zadovoljan.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Ja brate ne znam gde je ta igraonica. Kako li ce se snaci ovi sa strane neam pojma =D

@ ekipe sa strane

Nista lichno prema ikome. Ali moram da priznam da mi je jako drago sto ce neki od vas morati da ustanu u 5 ujutru da bi dosli na turnish. To me tako podseca na vremena kad sam ja isho na turnire, i kad je orgu tada boleo peeeeeeeeeps sto mi dolazimo iz Nisa, bitno je da neke tamo top ekipe mogu lepo da nunaju do 12 popodne pa da najopustenije dodju do igraone i rutinski opeglaju par mecheva, i posle se vrate na popodnevno nunanje gajbi koja im je tu negde in da hud. Iskreno boli me peeeep sto cete da se cimate. Ogradjujem se nista lichno ima tu dobrih momaka zbog kojih mi je malo zao sto ce tako biti al jebg. :)

Edited by Eskimo

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Ja brate ne znam gde je ta igraonica. Kako li ce se snaci ovi sa strane neam pojma =D

@ ekipe sa strane

Nista lichno prema ikome. Ali moram da priznam da mi je jako drago sto ce neki od vas morati da ustanu u 5 ujutru da bi dosli na turnish. To me tako podseca na vremena kad sam ja isho na turnire, i kad je orgu tada boleo peeeeeeeeeps sto mi dolazimo iz Nisa, bitno je da neke tamo top ekipe mogu lepo da nunaju do 12 popodne pa da najopustenije dodju do igraone i rutinski opeglaju par mecheva, i posle se vrate na popodnevno nunanje gajbi koja im je tu negde in da hud. Iskreno boli me peeeep sto cete da se cimate. Ogradjujem se nista lichno ima tu dobrih momaka zbog kojih mi je malo zao sto ce tako biti al jebg. :)

hhahaha skroz tacno, 2002-2003-2004 smo vise vremena spavali u busu nego kuci u krevetu :).Dodjemo odigramo prvi mech u 9-10h i onda pauza do 17h ,gubimo se po onom metrou ne mozemo da se vratimo nazad do igraone :))),a G tj 4gl dodje u 13h odigra 4 mecha za redom i ode kuci da spava :))

Al ok bilo je ludoo... Jos kapiram sada vi dolazite kolima tako da vam je opusteno . I da mi nemamo METRO!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

11 User(s) are reading this topic (5 Guests and 0 Anonymous Users)

6 Members: Eskimo, Snajdan, Rade Orhideja, nrg, fsg!, kobricaaa

Kobrica gleda u topik i zabrinuo se sto je samnom u grupi. Da znas Kobrice nosim palicu od kuce. =))))))

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Kobrica gleda u topik i zabrinuo se sto je samnom u grupi. Da znas Kobrice nosim palicu od kuce. =))))))

jao jao :) mrgude bice mi zadowoljstvo da te ownujem posle toliko godina :) kiss

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ja brate ne znam gde je ta igraonica. Kako li ce se snaci ovi sa strane neam pojma =D

@ ekipe sa strane

Nista lichno prema ikome. Ali moram da priznam da mi je jako drago sto ce neki od vas morati da ustanu u 5 ujutru da bi dosli na turnish. To me tako podseca na vremena kad sam ja isho na turnire, i kad je orgu tada boleo peeeeeeeeeps sto mi dolazimo iz Nisa, bitno je da neke tamo top ekipe mogu lepo da nunaju do 12 popodne pa da najopustenije dodju do igraone i rutinski opeglaju par mecheva, i posle se vrate na popodnevno nunanje gajbi koja im je tu negde in da hud. Iskreno boli me peeeep sto cete da se cimate. Ogradjujem se nista lichno ima tu dobrih momaka zbog kojih mi je malo zao sto ce tako biti al jebg. :)

ic ok.. ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...