Jump to content

Hexen: Edge of Chaos


voodoo_

Recommended Posts

Hexen, jeeeeee!!!!

Kakva je to igra bila, naročito prvi deo. Ako pričamo o revoluciji u FPS igrama, Strife i prvi Hexen dele prvo mesto, tek posle su došli Halflife i drugari.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hexen, jeeeeee!!!!

Kakva je to igra bila, naročito prvi deo. Ako pričamo o revoluciji u FPS igrama,

YEEEEEEEEEEEEAAAAAAHHHHHHH !!!!!!!!!

Jbt, secam se koliko smo przhili Heretic i Hexen (ono govno dvojku 3rd person smarachinu ne racunam) \o/

Iam cak i Saved pozicije iz Hexena gde na kraju kokash onog mudoslava ovna ili sta beshe vec...

Ah oh, good ol days... sniff....

BTW, sto ne urade na novom engineu neku BRAND NEW igru sa ovako nekom tematikom,

bojim se da ce ova konverzija da ukalja staru slavu naslova......?

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

btw zasto mi se cini da je d3 bolje izgledao

bolje od CHEGA? ako mislish na ove screenove gore... to je brate samo PORTOVANA stara igra u novi engine (gledaj ovog

monstera na poslednjem screenu jbt, ko da je od biskvita) a ne od nule radjena igra (u smislu modela level design-a etc etc...)

sto znaci da ce uz minimalan poso da "ozhive" stari naslov u novom endzinu... I ja prizeljkujem da odshrafe neki mega nadrkani

naslov tipa Heretic ili Hexen ovi iz ID-a sa nekim preteranim budzetom ali kita, sve najave iz njihove kuhinje misirhu na drugaciji paprikash (Rage etc...)

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

PS: ako neko ima FULL OPENGL WORKIN verziju Hexen 2-ke koja sljaka pod XP-om neka viche ovde,

ja sam se nocas drndao sat vremena bezuspeshno da skinem i osposobim istu da radi... mislim radi,

ali samo u software modu jbg... patcheve nece da prihvati nikako...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...