Jump to content

BattleNet 2.0 and free BETA


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srbija je u "procesu ubacivanja" jer je proglem prijavljen, i dobijen odgovor da bi trebalo u toku sledecih dana (meseci? mi pricamo o blizzardu ovde!) da bude importovana. (kao sto je Silencer gore i napisao)

Problem je samo nastao sto su imali staru bazu koju nisu ni pogledali kada su je ubacivali u battle.net account, pa tako sada moraju da naknadno ubacuju zemlje (verovali ili ne nismo jedini koji fale). Objavicu i to kada se bude dogodilo da ljudi ne moraju da proveravaju svakog dana bez veze. However, opt-in se ne zasniva na tome, tako da savetujem kreiranje accounta i bez obzira sto ne postoji Srbija, jer je random ko dobija key od opt-ina (ili ne, ali definitivno se ne zasniva na zemlji).

Edited by Frame
Link to comment
Share on other sites

Ionako nemam vremena za betu, glupo je da uzimam mesto nekome ko zeli da se igra, tako da cu sacekati Srbiju [:)]. Ali hvala na obaveshtenju u svakom slucaju.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali meni je danas pristup na www.battle.net zabranjen :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@cabke: http://eu.battle.net/ - prava adresa :)

@sting: nema "uzimanja mesta" :) prosto ako zelis, ako ne, ostaje na tebi ^^ i ovako ces "zauzeti" samo svoj email u procesu :) a istina, ima vremena, ali je lepo uvek videti da se nesto novo desava na battle netu kao poslednja vest. Nakon kreiranja accounta uvek moze da se promeni adresa i drzava kako objasnjava link (takodje vrlo brzo dolazi kompletan battle.net account FAQ na srpskom na starcraft.rs i wow-serbia.com)

Pozdrav.

Edited by Frame
Link to comment
Share on other sites

Napravicu ja danas nalog, trebalo bi da moze menanje drzave, al mi i dalje smrdi jer placanje preko tog sajta nije moguce sa CC jer ti Country nije Serbia. Ima tu sve svoje sto vuce.

Drugo listu zemalja preuzeli su sa starog EU Blizzard Accounta, koji je sadap ostao Battle.net account, tu isto nije bilo Srbije, mada tu nisam tolko hteo da urgiram kolko je ovo bitnije ispalo.

Danas cu da napisem mail opet da vidim dokle su stigli. Istina je da fale jos drzave.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...